Respawn.pl

ESL One Cologne 2016 – czas na naklejki!

Autor: Sergiusz Lelakowski

Wyspani? No to świetnie! Nadchodzący major ESL One Cologne 2016 to dla Valve świetna okazja na otworzenie Waszych portfeli.

Zbliżający się major ESL One Cologne 2016 to dobry moment, by zbiednieć wzbogacić się o naklejki swoich ulubionych drużyn. Działa to na identycznej zasadzie jak ostatnio, z okazji MLG Columbus 2016.

cologne 2016 drużyny

Za 88 centów możecie kupić naklejkę swojej ulubionej drużyny. Potem, za jej pomocą obstawiacie spotkanie, w którym ten zespół weźmie udział. Jeśli zwycięży, otrzymacie punkty. Im wyżej gra w turnieju, tym więcej punktów otrzymacie. Najlepsi, po uzyskaniu odpowiedniego progu punktowego dostaną ESL One Cologne 2016 Pick’Em Trophy, którym będzie można się chwalić przy swoim nicku.

cologne 2016 zawodnicy

Na podobnej zasadzie możecie zagrać z naklejkami zawodników. Te kupujemy w specjalnych pakietach za 88 centów. Codziennie możecie ułożyć swoją Drużynę Marzeń, z graczy biorących udział w rozgrywkach danego dnia. Obstawiamy na pięciu pozycjach: Snajpera, Króla Clutchów, Wojownika Eco, Entry Fraggera i Komando. Dla przykładu, jeśli postawimy GeT_RiGhT’a na pozycji Wojownika Eco(który swoją drogą od zawsze świetnie radzi sobie z pistoletami), to za każde zabójstwo z broni krótkolufowej przekaże nam punkty. Tutaj trzeba wykazać się pewną wiedzą z zakresu możliwości zawodników, a nie samych drużyn, jednak jeśli się to uda, to otrzymamy trofeum Fantasy.

Jeśli chcemy zdobyć specjalne edycje hologramowe, bądź folie naklejek drużyn i zawodników, musimy wydać 4,45 euro na zakup specjalnej kapsuły. Ta nie wymaga klucza, trzeba jednak liczyć na łut szczęścia, by trafić tę wymarzoną.

AKTUALIZACJA: Wraz z naklejkami pojawiło się kilka innych, małych, ale ciekawych zmian, które opisujemy tutaj.