Respawn.pl

ESL One Cologne 2016 – Kolejny Major w tym roku!

Autor: Sergiusz Lelakowski

ESL One Cologne 2016, które odbędzie się już w lipcu będzie oficjalnym Majorem z pulą nagród wynoszącą milion dolarów!

Drużyny na ESL One Cologne 2016:
W rozgrywkach weźmie udział 16 zespołów. Osiem z nich otrzymało bezpośrednie zaproszenie, są to: Virtus.Pro, Counter Logic Gaming, Fnatic, Ninjas In Pyjamas, Team Liquid, Astralis, Natus Vincere oraz Luminosity Gaming.

Pozostała ósemka drużyn, która nie zdołała dotrzeć do fazy pucharowej MLG Columbus, będzie walczyć z ośmioma drużynami, które okażą się najlepsze w regionalnych Minorach w Azji, Ameryce północnej oraz w krajach CIS (Wspólnota Niepodległych Państw). Tylko Top 8 uzyska awans na ESL One Cologne 2K16.

Miejsce turnieju:
Po raz kolejny starcie najlepszych drużyn na świecie odbędzie się na arenie LANXESS w Kolonii (dokładny adres: Willy-Brandt-Platz 3, 50679 Köln, Niemcy -> około 1100 kilometrów od Warszawy).

Termin rozgrywek ESL One Cologne 2016:
Turniej rozpocznie się już 5 lipca i potrwa pięć dni. Od 5 do 7 lipca będziemy oglądać zmagania drużyn w fazie grupowej, a od 8 do 10 lipca rozpoczną się play-offy.

Transmisja z rozgrywek ESL One Cologne 2016:
Transmisja z rozgrywek będzie dostępna na licznych kanałach  ESL, a także w grze poprzez GOTV. Więcej informacji na ten temat wkrótce.

Bilety:
Jeżeli jest ktoś zainteresowany wyjazdem do Kolonii na ESL One to bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży, a ich cena waha się między 42-301€ (~180-1300PLN). Możecie również nabyć wyjątkowy bilet za cenę 2999€ (~13000PLN).

Dodatkowe informacje:

  • Profesjonalne ekipy filmowe po raz kolejny zadbają o to, abyśmy ujrzeli zakulisowe ekranizacje z udziałem graczy.
  • Wszyscy fani na miejscu będą mogli zdobyć podpisy swoich ulubionych graczy.
  • Dodatkowo dla uczestników przygotowano specjalne atrakcje: możliwość obejrzenia replik skinów z CS:GO, a także wzięcie udziału w ESL One Camp.

Źródło: esl-one.com