Respawn.pl

Strona główna » Evil Geniuses prawie skompletowane! autimatic czwartym graczem

Evil Geniuses prawie skompletowane! autimatic czwartym graczem

Autor: Krzysztof Sarna

Dwa dni i skład Evil Geniuses jest już prawie znany! Organizacja zza oceanu przedstawiła dziś swój drugi nabytek, który jest jednocześnie czwartym graczem. Barw EG bronić będzie Timothy “autimatic” Ta. 

Evil Geniuses postawiło na restrukturyzację swojego składu jeszcze w listopadzie minionego roku. Przypomnijmy, że wówczas z organizacją pożegnał się Rodak, Michał “MICHU” Müller, Owen “oBo” Schlatter oraz Tsvetelin “CeRq” Dimitrov. Z kolei wczoraj nowym graczem został ogłoszony Jake “Stewie2K” Yip. Zgodnie z plotkami, kolejnym ogniwem układanki zza oceanu jest autimatic. 

Ta od lutego był nieobecny na scenie Counter-Strike’a: Global Offensive. To za sprawą przenosin na VALORANTA. Amerykanin do 10 stycznia bieżącego roku przywdziewał barwy T1, jednakże bez żadnych sukcesów. 25-latek wraca do tytułu od Valve. Trzeba się zgodzić, że jego persona nie jest obca na scenie CS-a. W przeszłości gracz zza oceanu grał w Gen.G Esports, Cloud9 czy Complexity Gaming. Bezsprzecznie największym sukcesem w karierze tego zawodnika jest wygranie ELEAGUE Majora w Bostonie w 2018 roku. Ponadto autimatic może się pochwalić takimi osiągnięciami jak mistrzostwo czwartego sezonu ESL Pro League czy iBUYPOWER Masters 2017. 

EG zbroi się na potęgę, a przynajmniej tak to się prezentuje na papierze. Trenerem został przecież Damien “maLeK” Marcel, który jeszcze w listopadzie dotarł z G2 Esports do finału PGL Majora w Sztokholmie. Do tego wczoraj Stewie2K został oficjalnie zaprezentowany. Wedle wielu doniesień ostatnim elementem układanki ma zostać William “RUSH” Wierzba. Warto podkreślić, że to trio miało okazję ze sobą grać w Cloud9 i sięgnąć po mistrzostwo Majora. Pozostała dwójka to Vincent “Brehze” Cayonte wraz z Tsvetelinem “CeRq” Dimitrovem, którzy zostali w EG. 

Ogłoszenie piątego gracza jest już tylko kwestią najbliższego czasu. Evil Geniuses już 30 stycznia zmierzy się z Teamem Vitality w ramach BLAST Premier Spring Groups. Ponadto organizacja zza oceanu jest już pewna działu w piętnastym i szesnastym sezonie ESL Pro League, a także BLAST Premier Fall Groups. 

W tej sytuacji skład Evil Geniuses prezentuje się następująco:
  • Vincent “⁠Brehze⁠” Cayonte
  • Tsvetelin “⁠CeRq⁠” Dimitrov
  • Jake “⁠Stewie2K⁠” Yip
  • Timothy “⁠autimatic⁠” Ta
  • Damien “⁠maLeK⁠” Marcel – trener