Respawn.pl

F1KU i mantuu zagrają z OG na turnieju w Dubaju!

Autor: Michał Maćkowski
F1KU, CS:GO

Wiemy już kiedy Maciej “F1KU” Miklas zadebiutuje na LAN’ie w nowych barwach! OG wraz z byłym graczem x-kom AGO oraz Mateuszem “mantuu” Wilczewskim zagra na turnieju w Dubaju! 

Niedawno w szeregi OG dołączył drugi Polak – Maciej “F1KU” Miklas, który oficjalnie miał już okazję zadebiutować w nowym zespole! Drużyna, w której oglądać możemy dwóch naszych rodaków w specjalnym showmatchu pokonała brazylijskie MIBR. Teraz jednak dowiedzieliśmy się, kiedy nowy skład OG będziemy mieli okazję obejrzeć pierwszy raz na turnieju offline.

Przeczytaj więcej – Izak jednym z prowadzących nowego podcastu – pierwszym gościem Krzysztof Ibisz

Bardzo ciekawy debiut LAN’owy będzie miał nowy polski zawodnik w barwach OG! Maciej “F1KU” Miklas wraz ze swoim zespołem zagra na turnieju Global Esport Tour Dubai 2022, gdzie zagrają także takie zespoły jak Complexity, Ninjas in Pyjamas czy MOUZ.

Dla zespołu, w którym oglądać możemy dwóch Polaków, będzie to pierwszy turniej lanowy w nowym składzie, który jest połączeniem młodości i doświadczenia. Warto wspomnieć, że w drużynie OG oglądać możemy także Mateusza “mantuu” Wilczewskiego, który jako jeden z trzech nie został odsunięty od poprzedniego składu.

Lista uczestników Global Esport Tour Dubai 2022

OG MOUZ Ninjas in Pyjamas Complexity
Movistar Riders NASR TYLOO Falcons

Global Esport Tour Dubai 2022 rozegrane zostanie między 9 a 11 czerwca w Dubaju. W turnieju udział weźmie łącznie osiem drużyn, które w systemie drabinki pojedynczej eliminacji powalczy o pulę nagród wynoszącą 250 000$.