Respawn.pl

Izak jednym z prowadzących nowego podcastu – pierwszym gościem Krzysztof Ibisz

Autor: Michał Maćkowski
Izak

Już niedługo polscy fani esportu i sportu będą mogli posłuchać nowego podcastu, który poprowadzi znany nam już duet komentatorski. Nowy program, w którym tematy dotyczyć będą esportu oraz sportu poprowadzą Piotr “Izak” Skowyrski oraz Maciej Iwański. 

Nowy podcast dla fanów sportu i esportu już niedługo zadebiutuje w Internecie. Podcast o nazwie Inny Świat będzie łączył dwa znane nam światy nie tylko tematycznie, ale także dzięki parze prowadzących. Cały program prowadzić będą Piotr “Izak” Skowyrski oraz Maciej Iwański. Obydwaj Panowie mieli już okazję ze sobą współpracować między innymi podczas piłkarskich Mistrzostw Europy w 2016 roku.

Podcast z udziałem dwóch znanych nam dobrze osobistości z pewnością przyciągnie wielu ciekawych gości. Już teraz wiemy, że jako pierwszy za mikrofonem zasiądzie wiecznie młody – Krzysztof Ibisz. Znany prezenter telewizyjny miał okazję poprowadzić już między innymi finały Ultraligi, gdzie został gorący przywitany przez esportową społeczność.

Przeczytaj więcej – Poznaliśmy szczegóły oraz harmonogram Dnia Dziecka organizowanego przez pashę!

Premierowy odcinek podcastu pt. “Inny Świat” odbędzie się już jutro o godzinie 17:00. Niestety na ten moment nie wiemy, na jakich platformach dostępny będzie nowy program.