Respawn.pl

F1KU odpada z IEM Rio; Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej

Autor: Michał Maćkowski
F1KU

Zakończył się pierwszy etap rywalizacji na IEM Rio. Niestety do play-offów nie awansował żaden z Polaków, a Maciej ‘F1KU” Miklas w meczu decydującym o awansie uznał wyższość Vitality. 

Trwa kolejny duży turniej w CS:GO, który tak naprawdę jest ostatnim przed Majorem. Niestety 9INE ani Maciej “F1KU” Miklas nie popisali się w pierwszej części, przez co nie zobaczymy ich fazie pucharowej, w której zobaczymy między innymi Vitality czy Heroic.

F1KU nie zagra w play-offach IEM Rio

Niestety nie zobaczymy żadnego Polaka w fazie pucharowej IEM Rio. 9INE odpadło nieco wcześniej po porażce z Ninjas in Pyjamas, jednak polscy kibice swoją nadzieję mieli jeszcze w zespole OG. To jednak ekipa Macieja “F1KU” Miklasa w meczu decydującym o awansie, przegrała  po trzech mapach z Vitality, przez co to pszczoły zagrają w play-offach. Mimo to, międzynarodowa formacjana czele z Polakiem nieźle sobie radziła i tak jak 9INE dała nadzieję polskim kibicom, na dobry występ podczas ostatniego Majora w CS:GO.

Sześć zespołów, jeden puchar

W grze o triumf na IEM Rio pozostało sześć formacji. W pierwszym ćwierćfinale zobaczymy reprezentantów Vitality, którzy podejmą graczy BIG. Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się z w półfinale z Cloud9, czyli zwycięzca grupy B. Natomiast w drugim ćwierćfinale Heroic, które na start rozgrywek pokonało 9INE, zagra z gospodarzami, czyli FURIĄ, jedynym brazylijskim zespołem w paly-offach. Wygrany w półfinale stoczy rywalizację z Natus Vincere.

Faza pucharowa IEM Rio rozpocznie się już jutro (20.04) od ćwierćfinałów. Polską transmisję możecie oglądać na kanale ESL TV.

Ćwierćfinały
VitalityvsBIG21.04 – 17:00 (BO3)
HeroicvsFURIA21.04 – 20:30 (BO3)
Półfinały
Cloud9vszwycięzca meczu Vitality/BIG22.04 – 17:00 (BO3)
Natus Vincerevszwycięzca meczu FURIA/Heroic22.04 – 20:30 (BO3)
Finał
TBDvsTBD23.04 – 19:00 (BO3)