Respawn.pl

Fallen ma ofertę nie tylko z FURIA?

Autor: Maks Bartosik
Fallen

Saga z transferem Fallena do FURIA dalej się nie rozwiązała, a wszystko wskazuje na to, że Brazylijczykiem interesuje się także inna drużyna z Brazylii. Według najnowszych doniesień, Fallen może zostać zawodnikiem paiN Gaming.

Pod koniec maja informowaliśmy o potencjalnym transferze Fallena do FURIA. Brazylijska organizacja widzi w legendzie rodzimej sceny idealnego kandydata do zastąpienia Rafaela “saffee” Costy, który miałby pożegnać się z zespołem. FURIA ma za sobą nieudany występ na BLAST.tv Major Paris 2023, gdzie odpadli już w fazie legend. To właśnie po zmaganiach w Paryżu, brazylijska formacja doszła do wniosku, że przyda jej się nowy snajper, którym miałby być właśnie Fallen.

Jednak wcale nie musi nim zostać. Jak informuje portal Dust2.com.br, do walki o byłego gracza m.in. Luminosity Gaming i SK Gaming włączyła się inna brazylijska drużyna. Chodzi o paiN, które na Majorze w Paryżu również nie pokazało się z najlepszej strony. Brazylijczycy z stolicą Francji pożegnali się już po fazie pretendentów, z której odpadli z bilansem 2:3.

W paiN Fallen miałby zastąpić Romeu “⁠zevy⁠ Rocco, który od sierpnia ubiegłego roku jest głównym snajperem brazylijskiej formacji. Wtedy paiN zapłaciło za wykup zevy’ego z Sharks Esport ponad trzysta tysięcy dolarów.

Sam zainteresowany wypowiedział się ostatnio na temat pogłosek łączących go z FURIA i paiN w rozmowie z portalem Dust2.us. Fallen przyznał, że rozważa obie opcje i na razie skupia się na występie podczas BLAST Premier Spring Finals.

Myślę, że te oferty zdecydowanie otwierają drzwi, do których mógłbym uzyskać dostęp, gdybym naprawdę chciał, więc wciąż zastanawiam się, jakie są te drzwi, jak wyglądają, w jakim stopniu mogę dodać coś od siebie dla tych zespołów

Potencjalny skład paiN Gaming po dołączeniu Fallena prezentowałby się następująco:

Brazil Rodrigo “⁠biguzera⁠ Bittencourt
Brazil Wesley “⁠hardzao⁠ Lopes
Brazil Felipe “⁠skullz⁠ Medeiros

Brazil Gabriel “⁠FalleN⁠ Toledo

Brazil Gabriel “⁠NEKIZ⁠ Schenato

Brazil Henrique “⁠rikz⁠ Waku (trener)

Brazil Romeu “⁠zevy⁠ Rocco (rezerwowy)