Respawn.pl

Farming Simulator League – trzecie zawody piątego sezonu już dziś!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Farming Simulator League

Wydawca i deweloper GIANTS Software informuje, że w dniach 16-17 września zostaną zorganizowane trzecie zawody w ramach piątego sezonu Farming Simulator League (FSL). Pucharowe zmagania obejmujące trzyosobowe zespoły będą transmitowane na większości platform!

Pierwsze zawody online w Farming Simulator 22

Piąty sezon FSL rozpoczął się podczas dwóch stacjonarnych wydarzeń, na FarmConie firmy GIANTS Software oraz gamescomie, największej na świecie imprezie poświęconej grom komputerowym i wideo.

W ten weekend wszystkie drużyny muszą pokazać swoje umiejętności, w pierwszym turnieju online obecnych rozgrywek. Zmagania odbywać się będą premierowo w Farming Simulator 22, ponieważ wcześniejsze sezony organizowane były w ramach poprzedniej odsłony serii.

Zbiory, belowanie i punktacja

FSL to zawody drużynowe, które wymagają koordynacji i strategii. Przedmeczowa faza „Pick & Ban” określa maszyny dostępne dla każdej drużyny. W trakcie rywalizacji, niektórzy lub nawet wszyscy zawodnicy muszą przełączać się między różnymi maszynami, takimi jak kombajny, ciągniki, prasy, ładowarki czy ciężarówki.

Drużyny składające się z trzech graczy rywalizują o jak najlepszy wynik, zbierając pszenicę, prasując bele i dostarczając je do swojej stodoły w ciągu dziesięciu minut gry. W ten weekend rywalizacja rozpocznie się o godzinie 10:00 i będzie transmitowana na oficjalnych kanałach GIANTS Software.

KONIEC ESL MISTRZOSTW POLSKI!