Respawn.pl

FaZe z NEO sięgnie po puchar IEM Cologne 2023? #MisjaKolonia

Autor: Maks Bartosik
Neo

Czy NEO jako trener sprawi, że FaZe będzie jeszcze mocniejsze niż dotychczas? Na to liczymy, a czy są na to szanse, sprawdzimy w ramach serii #MisjaKolonia.

Pora na debiu NEO w roli trenera!

Latem FaZe nie zmieniało w głównym składzie, jednak pod koniec wakacji niespodziewanie karierę zakończył trener zespolu, Robban. Miejsce Szweda na stanowisku szkoleniowca europejskiej formacji zajął dobrze nam wszystkim znany Filip “NEO” Kubski, który już jutro po raz pierwszy stanie za plecami zawodników FaZe.

FaZe jednym z głównych faworytów do triumfu?

A będzie to przy okazji meczu przeciwko Ninjas In Pyjamas. Szwedzi wczoraj po ciężkim boju z Imperial wywalczyli awans do fazy grupowej i widać było, że NIP ma jeszcze trochę problemów. FaZe natomiast ma za sobą udany występ na BLAST Premier Fall Groups, gdzie europejski skład pokonał dwukrotnie OG, raz G2 oraz raz Liquid, z którym też raz przegrał.

SKORZYSTAJ Z BONUSU 800 PLN: Obstawiaj mecze CS:GO na IEM Cologne 2023 ze specjalnym bonusem wynoszącym nawet 800 w BetX!

W meczu z NIP FaZe będzie faworytem, tak samo jak zresztą w każdym kolejnym, aż do finału grupy A, w którym najprawdopodobniej podopieczni NEO zmierzą się z Vitality. Nie powinno to jednak sprawić, że dojdzie do jakiejś niespodzianki i FaZe zabraknie w fazie play-off. Co więcej, naszym zdaniem FaZe ma wszystko, by powalczyć o końcowy triumf w Kolonii. I tego im życzymy, bowiem widok NEO z pucharem za triumf na IEM Cologne byłby czymś naprawdę pięknym!

Wszystkie teksty z serii #MisjaKolonia znajdziecie tutaj.