Respawn.pl

FIFA 23: Druga drużyna Fantasy FUT dostępna w grze!

Autor: Maks Bartosik
FANTASY FUT FIFA 23

W FIFA 23 Ultimate Team rozpoczął się drugi tydzień promocji Fantasy FUT. Do gry trafiły nie tylko nowe karty dostępne w paczkach, ale też wyzwania i SBC!

Event Fantasy FUT wystartował w Ultimate Team tydzień temu, gdy do gry trafiły karty m.in. Alexisa Sancheza, Marcosa Llorente czy Alexandra Isaka. Promocja od razu przypadła do gustu graczom, zwłaszcza przez to, że karty wydawane w ramach tego eventu są kartami dynamicznymi. Poniżej znajdziecie grafikę przedstawiającą, w jaki sposób karty Fantasy FUT będą otrzymywać ulepszenia.

fut fantasy asset 01.jpg.adapt.1920w

Druga drużyna Fantasy FUT tak samo jak pierwsza zawiera kilka naprawdę interesujących kart. Wśród nich są m.in. Eden Hazard (90), Ruben Dias (90), Diogo Jota (89) czy Davot Upamecano (88). Dodatkowo EA zdecydowało się na mały powrót do przeszłości i wydanie karty Fantasy FUT Christiana Benteke (85). Pełen skład drugiej drużyny promocyjnej znajdziecie poniżej:

Druga drużyna Fantasy FUT Heroes

To jednak nie koniec kart specjalnych dostępnych w paczkach. Tak samo jak tydzień temu, EA wypuściło drużynę kart Fantasy FUT Heroes. W drugim zestawieniu znalazło się sześć kart, a wśród nich są m.in. Fernando Morientes, Antonio Di Natale czy Saeed Al-Owairan. Całą szóstkę razem z statystykami możecie zobaczyć poniżej.

SBC i wyzwania

Dodatkowo w SBC pojawiło się wyzwanie o kartę eventową Marcela Sabitzera. Austriak został oceniony na 88, a całe wyzwanie kosztuje ok. 280 tysięcy monet. Z kolei w zadaniach tygodniowych do odblokowania jest Julian Foyth, oceniony na 86. Na zdobycie obu tych kart EA dało graczom dokładnie siedem dni.