Respawn.pl

FIFA 23: Druga drużyna FUT Birthday już dostępna w Ultimate Team!

Autor: Maks Bartosik
FUT Birthday 2

Czternaste Urodziny FUT trwają dalej! W piątek wieczorem do gry dodana została druga drużyna FUT Birthday, w której znaleźli się m.in. Vinicius Junior i Bruno Guimaraes!

Promocja z okazji czternastych urodzin trybu Ultimate Team w tym roku wygląda naprawdę ciekawie. Tydzień temu otrzymaliśmy solidną pierwszą drużynę, a w tygodniu pojawiały się różne wyzwania i zadania, które tylko zachęcały graczy do odpalenia FUTa.

Drużyna eventowa Urodziny FUT

Druga drużyna FUT Birthday może jeszcze bardziej przyciągnąć graczy, bo karty które w niej się znalazły wyglądają naprawdę dobrze. Gwiazdą drugiego teamu urodzinowego jest bez wątpienia Vinicius Junior z kartą ocenioną na 92. Brazylijczyk wyróżnia się przede wszystkim statystyką tempa ocenioną na maksimum, a do tego ma pięć gwiazdek sztuczek i słabszej nogi.

Świetnie prezentuje się również karta jego rodaka – Bruno Guimaraesa z Newcastle United. Pomocnik “Srok” został na niej oceniony na 91 punktów oceny ogólnej i ma wszystkie statystyki ocenione na 83+, a do tego ma pięć gwiazdek sztuczek.

Druga drużyna FUT Birthday ogółem stoi pod znakiem Brazylijczyków, bowiem tych znalazło się w niej jeszcze dwóch. To Alex Telles (89) i Antony (88). Natomiast pełny skład drugiej ekipy urodzinowej FIFA 23 możecie zobaczyć poniżej:

FskFD5 WABQNvFF?format=jpg&name=large

Ikony FUT Birthday

Z okazji rozpoczęcia drugiego tygodnia świętowania urodzin FUT EA wypuściło także drugą drużynę ikon urodzinowych. Znaleźli się w niej m.in. Paolo Maldini (95), Eusebio (94) czy Kaka (93). Pełną ósemkę nowych ikon związanych z FUT Birthday możecie zobaczyć na poniższej grafice:

FskFFIKWACAZIwM?format=jpg&name=large

Darmowa paczka Amazon Prime podczas FUT Birthday!

Jak odebrać darmową paczkę Amazon Prime w FIFA 23 podczas promocji Urodziny FUT?

SBC i zadania tygodniowe FUT Birthday

Nowe karty dostępne są także w SBC i zadaniach tygodniowych. W wymianie składów możemy odblokować urodzinową wersję Christophera Nkunku, ocenioną na 89. Wyzwanie o kartę Francuza kosztuje niemal 1.2 miliona monet.

Natomiast w zadaniach tygodniowych do odblokowania jest Pedro Hincapie z Bayeru Leverkusen. Karta ekwadorskiego środkowego obrońcy została oceniona na 87 punktów oceny ogólnej.

Fut birthday karty z SBC i zadań

Fot. EA

Specjalna paczka FUT Birthday

Dodatkowo tak samo jak przed tygodniem, EA zdecydowało się na miły gest w stosunku do graczy i dodało do sklepu specjalną paczkę urodzinową. Ta kosztuje zaledwie 10 coinsów i zawiera dziesięciu rzadkich zawodników, w tym jednego ocenionego na 85+.

Druga drużyna Urodziny FUT będzie dostępna w FIFA 23 Ultimate Team przez tydzień, do szóstego kwietnia do godziny 19:00. Klasycznie w weekend EA wypuści także trzy dodatkowe karty urodzinowe w ramach “mini-release”.