Respawn.pl

FIFA 23: Druga drużyna Przyszłe Gwiazdy już dostępna w FUT!

Autor: Maks Bartosik
Przyszłe Gwiazdy FIFA 23

W FIFA Ultimate Team pojawiła się druga drużyna promocji Przyszłe Gwiazdy. Kto się w niej znalazł i jakie karty można zdobyć w SBC i wyzwaniach? Sprawdźmy to!

Drugi tydzień promocji Przyszłe Gwiazdy przed nami. Po pierwszej drużynie, w której znaleźli się m.in. Julian Alvarez, Myhajło Mudryk czy Karim Adeyemi, przyszła pora na drugą, która prezentuje się równie ciekawie.

Druga drużyna Przyszłe Gwiazdy

W drugim teamie Future Stars znajdziemy takich zawodników jak Jamal Musiala (92), Khvicha Kvaratskhelia (90), Ronald Araujo (90), Enzo Fernandez (89) czy Eddie Nketiah (89). Pełny skład drugiej drużyny Przyszłych Gwiazd możecie zobaczyć poniżej:

Druga drużyna Przyszłe Gwiazdy

Fot. EA Sports

Akademia Przyszłych Gwiazd

W zadaniach pojawiła się kolejna karta z programu Akademia Przyszłych Gwiazd. Trzecim zawodnikiem, którego możemy zdobyć wykonując progresywne wyzwania jest Jacob Ramsey z Aston Villi. Wszystkie wyzwania o kartę Anglika trzeba wykonywać w trybie meczów towarzyskich “Doskonałość Juniorów“.

Akademia Przyszłe Gwiazdy Ramsey

Fot. EA Sports

SBC

Z kolei w wyzwaniach budowania składów pojawiło się SBC o jedną z dwóch kart Charlesa De Ketelaere. Belgijski gracz AC Milan na obu został oceniony na 90 punktów, z czego jedna karta jest na pozycji lewego skrzydłowego, a druga napastnika. Całe SBC kosztuje ok. 320 tysięcy monet.

Druga drużyna Przyszłe Gwiazdy będzie dostępna w FIFA 23 Ultimate Team przez tydzień, do piątku 17 lutego. W weekend EA powinno standardowo wypuścić tzw. mini-release, w ramach którego pojawią się trzy dodatkowe karty które będzie można trafić w paczkach.