Respawn.pl

Strona główna » FIFA 23: Drużyna TOTS Bundesliga trafiła do gry!

FIFA 23: Drużyna TOTS Bundesliga trafiła do gry!

Autor: Maks Bartosik
TOTS Bundesliga FIFA 23

Kolejna drużyna TOTS trafiła do gry. Po tym jak tydzień temu pojawiła się drużyna sezonu Premier League, w piątek wieczorem w FIFA 23 Ultimate Team pojawiła się drużyna TOTS Bundesliga.

Promocja Team Of The Season w FIFA 23 rozkręciła się już na dobre i teraz tylko ona liczy się w grze. Dostępne już były takie drużyny sezonu jak Premier League czy Społeczności, a w piątek wieczorem otrzymaliśmy kolejną – niemieckiej Bundesligi.

Drużyna sezonu Bundesliga

Wśród najlepszych zawodników kończącego się sezonu Bundesligi znajdziemy wiele bardzo ciekawych kart TOTS. Są to m.in. Jude Bellingham, Jamal Musiala, Christopher Nkunku, Moussa Diaby czy Alphonso Davies. Pełny skład TOTS Bundesliga możecie zobaczyć poniżej:

Klasycznie oprócz kart TOTS, w drużynie sezonu Bundesliga dostępne są także trzy karty TOTS Moments. Otrzymali je Leon Goretzka, Sadio Mane oraz Maxence Lacroix.

Marco Reus w SBC!

W wyzwaniach budowania składów pojawiła się karta Marco Reusa w wersji Team Of The Season Moments. Legenda Borussii Dortmund oceniona została na niej na 93, a łączny koszt tego wyzwania to ok. 300 tysięcy monet.

Interesujące zadania tygodniowe!

Pojawiła się także bardzo interesująca grupa wyzwań, w której główną nagroda jest karta TOTS Marcusa Thurama, oceniona na 90. Polega ona na wykonaniu kilku wyzwań, które są ukrytymi zagadkami i sami musimy dojść do tego, o którą drużynę chodzi. Do tego za każde z wyzwań otrzymamy dodatkowe nagrody w postaci Punktów Doświadczenia, paczek czy kart specjalnych – Gerda Mullera w wersji podstawowej, ocenionej na 89 i karty TOTS Danilho Doekhiego.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, gra w futbol amerykański i tekst „90 THURAM 94 TEM 91 DRY 91 STR 61 OBR 86POD90FIZ 90 FIZ 86 POD”

Zagadki rozgryzł jeden z użytkowników Facebooka, który pod postem Kartomanii wstawił rozwiązania każdej z nich.

Drużyna TOTS Bundesliga będzie dostępna w FIFA 23 Ultimate Team do piątku 19 maja do godziny 19:00. Wszystkie informacje o promocji Team Of The Season w FIFA 23 znajdziecie na naszej stronie.