Respawn.pl

Strona główna » FIFA 23: Znamy skład TOTS Premier League!

FIFA 23: Znamy skład TOTS Premier League!

Autor: Maks Bartosik
TOTS Premier League FIFA 23

Okres Team Of The Season w FIFA 23 rozpoczął się na dobre! W piątek do Ultimate Team trafiła drużyna TOTS z angielskiej Premier League. Znalazło się w niej wiele ciekawych kart!

Promocja Team Of The Season w FIFA 23 rozkręca się z dnia na dzień. Po tym jak w poprzedni piątek na start otrzymaliśmy drużyny Społeczności i holenderskiej Eredivisie, w ten piątek w grze pojawiła się kolejna ekipa TOTSów. Mowa o drużynie sezonu angielskiej Premier League, jednej z najbardziej wyczekiwanych przez graczy.

Haaland, Salah i De Bruyne w drużynie sezonu Premier League!

Patrząc na skład TOTS Premier League, nie da się dziwić czemu gracze tak chętnie czekają aż drużyna sezonu Premier League pojawi się w grze. Znaleźli się w niej nie tylko Erling Haaland, Kevin De Bruyne czy Mohamed Salah z niesamowitymi kartami, ale też Marcus Rashford czy Ruben Dias. Nie zabrakło również reprezentantów Arsenalu, których jest aż sześciu. To Aaron Ramsdale, William Saliba, Oleksandr Zinchenko, Martin Odegaard, Gabriel Martinelli oraz Bukayo Saka. Pełny skład TOTS Premier League możecie sprawdzić poniżej:

Tak samo jak w przypadku TOTS Community, EA dodało również trzy karty “TOTS Moments“. Otrzymali je Raphael Varane, Hueng-Min Son oraz Reece James.

Trzy karty z Premier League do zdobycia w zadaniach!

W zadaniach tygodniowych do zdobycia są aż trzy karty z drużyny sezonu Premier League! W osobnym wyzwaniu, które można wykonywać m.in. w FUT Champions do odblokowania jest karta Olliego Watkinsa, oceniona na 89.

Z kolei pozostałe dwie karty dostępne są w specjalnej grupie wyzwań. Za wykonywanie wskazanych SBC będziemy otrzymywać dodatkowe paczki, a na koniec będziemy mogli wybrać jedną z dwóch kart TOTSKaoru Mitoma (92) lub Palhinha (91).

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie grający w futbol amerykański i tekst „92 LS 91 ŚPD MITOMA 97 TEM 94 DRY 88 STR 76 OBR 88 POD 83 FIZ PALHINHA 80 TEM 84 DRY 79 STR 92 OBR 83 POD 97 FIZ”

Gucci w SBC!

Natomiast w Wyzwaniach Budowania Składów pojawiło się SBC o kartę Allana Saint-Maximina w wersji Moments. Francuski skrzydłowy Newcastle został na niej oceniony na 91, a cena tego wyzwania oscyluje w granicach 610 tysięcy monet.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, gra w futbol amerykański i tekst „91 LW EA SPORTS 14 NHP FUT 23 SAINT-MAXIMIN 96 96PAC PAC 93DRI 93 DRI 87 87SHO SHO 35 DEF 86 PAS 80 PHY”

Drużyna sezonu Premier League będzie dostępna w paczkach do piątku 12 maja do godziny 19:00. Wtedy zgodnie z harmonogramem w grze pojawi się drużyna z hiszpańskiej La Liga.