Respawn.pl

Strona główna » FIFA 23: Drużyna TOTS EFL już dostępna!

FIFA 23: Drużyna TOTS EFL już dostępna!

Autor: Maks Bartosik
TOTS EFL

Kolejna drużyna Team Of The Season trafiła do paczek w FIFA 23 Ultimate Team! Po TOTS Społeczności, Eredivisie i Premier League przyszła pora na drużynę sezonu niższych lig angielskich!

Promocja Team Of The Season w FIFA 23 dalej trwa. Po tym jak w piątek do paczek trafili najlepsi zawodnicy Premier League, w niedzielę EA dodało do gry drużynę sezonu niższych lig angielskich, nazwaną TOTS EFL.

Drużyna sezonu EFL obejmuje aż trzy niższe ligi angielskie: Championship, League One oraz League Two. Najwięcej reprezentantów, bo aż ośmiu spośród dwunastu nominowanych, ma Championship. Są to m.in. Josh Brownhill (94), Chuba Akpom (94), Joao Pedro (92) czy Nathan Tella (92). Pełny skład drużyny TOTS EFL możecie zobaczyć poniżej:

Najlepsi młodzi piłkarze EFL w SBC!

EA postanowiło wyróżnić również młodych piłkarzy sezonu z każdej z wspomnianych trzech lig. Są to Bali Mumba (Plymouth Argyle), Alex Scott (Bristol City) oraz Junior Tchamadeu (Colchester). Karty tych zawodników dostępne są w specjalnym SBC, za które otrzymamy player pick z jednym z trzech piłkarzy do wyboru. Wyzwanie kosztuje ok. 25 tysięcy i można je wykonać tylko raz.

TOTS Moments Chong w zadaniach!

Natomiast w zadaniach pojawiła się specjalna grupa wyzwań, w której nagrodą jest karta TOTS Moments Tahitha Chonga, oceniona na 90.

Drużyna sezonu EFL będzie dostępna w paczkach przez tydzień. Warto mieć na uwadze fakt, że karty z tej drużyny można trafiać także w brązowych i srebrnych paczkach.