Respawn.pl

Strona główna » FIFA 23: Gracze otrzymają rekompensatę za błąd w paczce z kartą TOTS Community!

FIFA 23: Gracze otrzymają rekompensatę za błąd w paczce z kartą TOTS Community!

Autor: Maks Bartosik

FIFA 23 Ultimate Team bez błędów byłoby zdecydowanie nudniejsze. Na (nie)szczęście EA nie zapomniało o błędach podczas promocji TOTS i takowy przytrafił się przy okazji SBC o paczkę z kartą TOTS Community.

W FIFA 23 trwa obecnie promocja Team Of The Season, a w paczkach dostępne są drużyny Społeczności i Eredivisie. Jednak event TOTS to nie tylko karty dostępne w paczkach, ale też i wyzwania czy SBC. A skoro o SBC mowa, to w tych pojawiły się niedawno wyzwania o gwarantowane karty z obu drużyn sezonu dostępnych obecnie w grze. Przy jednym z nich przytrafił się spory błąd w wykonaniu EA.

Mowa o SBC o gwarantowaną kartę TOTS Społeczności, w którym do trafienia były wszystkie karty z tej drużyny. I to dosłownie wszystkie, bowiem jak się okazało, gracze trafiali też karty “Historie drużyny sezonu” i to mimo faktu, że w opisie wyzwania było jasno napisane – gwarantowana karta TOTS z drużyny Społeczności.

Gracze bardzo szybko zareagowali i domagali się od EA naprawienia tego błędu oraz przyznania rekompensaty. Na odpowiedź kanadyjskiej firmy długo nie było trzeba czekać. Już w czwartek rano za pośrednictwem profilu FIFA Direct Communication na Twitterze otrzymaliśmy ważny komunikat. Wynika z niego, że wszyscy gracze którzy z tej paczki trafili kartę TOTS Moments, otrzymają w najbliższych dniach właściwą paczkę.

Nie pierwszy podobny błąd EA

Na ten moment nie wiadomo, kiedy wspomniana rekompensata trafi na konto graczy. Pewne jest jednak to, że to już nie pierwszy taki błąd w wykonaniu EA podczas okresu TOTS. W FIFA 19 w paczkach z gwarantowanymi kartami TOTS Społeczności można było trafić karty dostępne normalnie w zadaniach tygodniowych, jednak wtedy rekompensaty nie było.