Respawn.pl

FIFA 23: Karty RTTF trafiły do gry!

Autor: Maks Bartosik
RTTF FIFA 23

W FIFA 23 Ultimate Team wystartowała promocja RTTF. W grze pojawiły się nowe karty związane z rozgrywkami europejskich pucharów, w tym z Ligą Mistrzów UEFA!

Od kilku lat co roku EA wydaje specjalne karty Live związane z europejskimi pucharami – RTTF. W tym roku takowa również się pojawiła i dzisiaj o godzinie 19:00 trafiła do paczek. Przez najbliższy tydzień będzie można trafiać karty Road To The Final nie tylko związane z Ligą Mistrzów, ale też i z Ligą Europy i Ligą Konferencji.

Drużyna Droga Do Finału UEFA

Dzisiaj do paczek trafiła pierwsza drużyna kart RTTF, w której znalazło się aż siedemnastu zawodników. Wśród nich są m.in. Roberto Firmino, Gabriel Martinelli, Leon Goretzka, David Alaba, Anthony Martial czy Nicolo Barella. Pełny skład pierwszej drużyny promocyjnej Road To The Final znajdziecie poniżej:

Sposób przyznawania ulepszeń kartom RTTF wyjaśniliśmy w tym artykule.

Diaby RTTF w SBC!

Oczywiście to nie koniec kontentu, który zaserwowało nam dzisiaj EA. W SBC pojawiło się wyzwanie o kartę Moussy Diaby’ego w wersji Droga Do Finału Liga Europy, ocenioną na 88. Wyzwanie te kosztuje ok. 100 tysięcy monet.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „WYMAGANIA ZADANIA 1 lub więcej zawodników Z. Bundesliga 1 lub więcej zawodników: Drużyna tygodnia (TOTW) Min. ocena zespołu: 85 Liczba piłkarzy w składzie 11 NAGRODY ZA GRUPĘ: 88 PP DIABY 97TEM91DRY 91 DRY 97 TEM 80 STR 46 OBR 82 POD 65 FIZ”

Zadania tygodniowe

Z kolei w zadaniach pojawiła się karta Moments Donny’ego Van De Beeka, oceniona na 87. Holender otrzymał ją w ramach upamiętnienia bramki strzelonej w meczu z Juventusem w 2019 roku. Na odblokowanie karty Van De Beeka gracze otrzymali dokładnie tydzień.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „87 ŚPA VAN DE BEEK 80 TEM 87 DRY DRY 86STR 86 STR 81 OBR 85 POD 83 FIZ”

Dodatkowo pojawiły się też dwie nowe grupy wyzwań. Pierwsza z nich dotyczy trybu meczów FUT Live “Puchar Ostatniej 16” i za rozgrywanie i wygrywanie meczów w tym trybie otrzymujemy specjalne nagrody, w tym kartę RTTF Braisa Mendeza, ocenioną na 86.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

Natomiast druga dotyczy Wyzwań Budowania Składu związanych z nową promocją. Za wykonanie łącznie sześciu takich wyzwań otrzymamy paczkę 5 piłkarzy 84+.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „i ŁAMIGŁÓWKOWE WBS: PÓ“ŹNE ROZSTRZYGNIĘCIE Wykonaj łamigłówkowe WBS: Późne rozstrzygnięcie. ŁAMIGŁÓWKOWE WBS: TRZY ZA WYGRANĄ Wykonaj łamigłówkowe WBS: Trzy za wygraną. ŁAMIGŁÓWKOWE WBS: BENZEGOL Wykonaj łamigłówkowe WBS: Benzegol. XP Przejdź WBS 180 80PD XP STATUS: 0/1 Przejdż WBS 180PD XP STATUS: 0/1 Przejdź 180PD WBS ŁAMIGŁÓWKOWE WBS: DROGA DO SŁAWY STATUS: 0/1 Wykonaj łamigłówkowe WBS: Droga sławy. ŁAMIGŁÓWKOWE WBS: WYBITNIE Wykonaj łamigłówkowe WBS: Wybitnie. ŁAMIGŁÓWKOWE WBS: LA DECIMOCUARTA Wykonaj łamigłówkowe WBS: XP Przejdż 180PD WBS Decimocuarta. XP STATUS: 0/1 Przejdż 180 WBS XP STATUS: 0/1 Przejdż do WBS 180PD STATUS: 0/1”

Drużyna RTTF będzie dostępna w grze przez najbliższy tydzień, do piątku 24 lutego do godziny 19:00. Dodatkowo w weekend tradycyjnie możemy spodziewać się trzech nowych kart, które trafią do paczek.