Respawn.pl

FIFA 23: Można już wymieniać swapy Przyszłe Gwiazdy!

Autor: Maks Bartosik
Przyszłe Gwiazdy FIFA 23

W FIFA 23 Ultimate Team można już wymienić swapy eventu Przyszłe Gwiazdy. W grze pojawiły się wyzwania, w których można wykorzystać zebrane dotychczas żetony.

W FIFA 23 ciągle trwa promocja Future Stars, w ramach której w grze pojawiły się specjalne karty przyznane najbardziej obiecującym młodym piłkarzom. Wśród nich znaleźli się m.in. Julian Alvarez, Myhajło Mudryk czy Gavi. Pojawiły się także specjalne SBC czy wyzwania Akademii Przyszłe Gwiazdy, o których więcej przeczytacie tutaj. Przez cały event można również zbierać swapy Przyszłe Gwiazdy.

Swapy Future Stars

Oprócz kart w paczkach, wyzwań czy SBC, dostępna jest także wymiana Przyszłych Gwiazd. W skrócie polega ona na zbieraniu żetonów (tzw. swapów), które następnie możemy wymienić na specjalne nagrody. Wśród nich są m.in. paczki z kartami o określonej ocenie ogólnej, paczka z kartami Przyszłe Gwiazdy czy karty ikon. Wszystkie nagrody za Swapy Przyszłe Gwiazdy możecie zobaczyć poniżej:

FoTxGd WIAAoVrU scaled

Fot. EA Sports

Swapy Przyszłe Gwiazdy można wymieniać od dzisiaj. Wszystkie potrzebne wyzwania pojawiły się w zakładce “Zamiana” w Wyzwaniach Budowania Składu. Na wymianę wszystkich żetonów EA dało graczom dwa tygodnie, więc jest jeszcze wystarczająco czasu, by uzbierać wszystkie swapy. Jeśli nie jesteście pewni, czy aby na pewno zdobyliście wszystkie swapy, to Futbin uruchomiło specjalny tracker, w którym możecie sprawdzić które żetony macie, a których Wam brakuje.

FoTxyrBXEBkdX49 scaled

Fot. EA Sports

Akademia Future Stars

Ponadto EA dodało do gry drugą kartę do zdobycia w ramach Akademii Przyszłe GwiazdyAnthony’ego Gordona. Wyzwania o skrzydłowego Newcastle trzeba wykonywać w kwalifikacjach do FUT Champions i samych Mistrzostwach FUT. Na odblokowanie Anglika gracze mają 35 dni.