Respawn.pl

FIFA 23: Nowa drużyna tygodnia dostępna w grze!

Autor: Maks Bartosik
FIFA 23 TOTW 13

W FIFA 23 Ultimate Team pojawiła się nowa drużyna tygodnia, która sygnowana jest numerem trzynastym. Kto się w niej znalazł?

Można powiedzieć, że trzynasty Team Of The Week jest pierwszym kompletnym po przerwie mundialowej. Nowa drużyna tygodnia w FIFA 23 obejmuje już mecze wszystkich TOP 5 lig, w tym Bundesligi która wróciła do gry w miniony weekend. To właśnie  reprezentant ligi niemieckiej jest najwyżej ocenioną kartą w tym zestawieniu – Kevin Trapp otrzymał aż 89 punktów oceny ogólnej. Punkt niżej oceniono obrońcę Bayernu – Mathijsa De Ligta.

FIFA 23: Obrońcy TOTY już dostępni w grze!

88 punktów overall mają też trzy inne karty: Ivan Rakitić, Riyad Mahrez oraz Stephan El-Shaarawy. Warto wspomnieć, że Rakitić i El-Shaarawy otrzymali w tym tygodniu podwójne ulepszenie w postaci in-forma z gwiazdką. Ciekawie wygląda również karta Zambo Anguissy z Napoli – Kameruńczyk ma na niej 85 oceny ogólnej i aż cztery statystyki ocenione na więcej niż 83.

Pełny skład drużyny tygodnia numer 13 możecie zobaczyć poniżej.

Niestety, w drużynie tygodnia nie znalazł się żaden polski akcent. Jednak warto wspomnieć, że już w piątek do gry wraca Ekstraklasa, więc w następnym TOTW możemy spodziewać się reprezentantów naszej ligi.

Srebrne Gwiazdy

W tym tygodniu w ramach wyzwania Srebrne Gwiazdy, gracze mogą zdobyć Nikole Storm w wersji in-form. Skrzydłowy KV Mechelen został na niej oceniony na 74 punkty oceny ogólnej.

obraz 2023 01 26 043013671

Fot. Futbin

Co z Haalandem?

W drużynie tygodnia zabrakło Erlinga Haalanda, który w miniony weekend popisał się zdobyciem hattricka w meczu z Wolves. Społeczność gry szybko połączyła kropki i wyszło, że nieobecność Norwega w TOTW 13 spowodowana jest tym, że najprawdopodobniej wygrał on głosowanie na 12 zawodnika TOTY.