Respawn.pl

FIFA 23: Piotr Zieliński otrzymał kartę UCL MOTM!

Autor: Maks Bartosik
MOTM FIFA 23

Podczas trwających urodzin FUT w FIFA 23 Ultimate Team EA zdecydowało się wypuścić nowe karty do gry. Są one związane z meczami europejskich pucharów – Ligą Mistrzów, Ligą Europy i Ligą Konferencji UEFA!

W FIFA 23 Ultimate Team trwają obecnie czternaste urodziny FUT. Z tej okazji w grze pojawiło się wiele ciekawych kart czy wyzwań, o których możecie przeczytać tutaj. W sobotę do gry dodane zostały także kolejne karty, tym razem związane z europejskimi pucharami. Mowa o kartach Man Of The Match za mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji UEFA, ale też i o trzech kartach MOTM przyznanych za krajowe puchary.

Polak wyróżniony w FIFA 23!

Najważniejszą z naszego widzenia kartą w tej drużynie jest karta UCL MOTM Piotra Zielińskiego. Polak otrzymał ją za swój występ w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Eintrachtowi Frankfurt. Pomocnik Napoli został na niej oceniony na 86 punktów oceny.

obraz 2023 04 02 230337388

W drużynie Man Of The Match znaleźli się także m.in. Erling Haaland (90), Joshua Kimmich (90), Bruno Fernandes (89) czy Kai Havertz (88). Niestety, mimo posiadania licencji na Ligę Konferencji Europy, EA nie zdecydowało się na uhonorowanie żadnego z graczy Lecha Poznań. Mimo to, drużyna prezentuje się nie najgorzej, a cały skład możecie zobaczyć poniżej:

obraz 2023 04 02 230611544

Drużyna kart Man Of The Match w FIFA 23 będzie dostępna w paczkach do piątku do godziny 19:00. Warto zauważyć, że niektóre z tych kart mają zbugowaną animację i nie wyświetlają się jako pierwsze, więc podczas otwierania paczek można liczyć na niespodziankę w postaci Haalanda czy Zielińskiego w środku.