Respawn.pl

FIFA 23: TOTS Moments Cristiano Ronaldo dostępny w grze!

Autor: Maks Bartosik
TOTS Moments Ronaldo

W FIFA 23 Ultimate Team pojawiła się drużyna sezonu ligi saudyjskiej, w której znalazł się Cristiano Ronaldo! Jak wygląda karta Portugalczyka i inne karty najlepszych zawodników tej ligi?

Promocja Team Of The Season w FIFA 23 Ultimate Team trwa w najlepsze! W piątek w grze pojawiła się drużyna sezonu niemieckiej Bundesligi, a w niedzielę tradycyjnie do paczek trafili zawodnicy z “drugorzędnej” drużyny TOTS. Tym razem padło na drużynę sezonu Saudi Professional League!

TOTS Saudi Professional League

Jest ona najmniejszą drużyną TOTS, która została dotychczas wydana. Znalazło się w niej zaledwie ośmiu zawodników, a wśród nich nie mogło zabraknąć Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie otrzymał jednak karty TOTS, a TOTS Moments, która oceniona została aż na 96 punktów oceny ogólnej. W tym momencie kosztuje ona na rynku ponad 9 milionów monet i jest jedną z najdroższych kart w grze.

RONALDO TOTS MOMENTS

Fot. FIFAUTeam

Oprócz Ronaldo, w drużynie sezonu SPL znaleźli się także m.in. Anderson Talisca (93), Romarinho (91) czy Odion Ighalo (90). Pełny skład TOTS ligi saudyjskiej możecie zobaczyć poniżej:

SBC

W Wyzwaniach Budowania Składów można zdobyć kartę Team Of The Season Kaku z Al Tawoon. Karta Paragwajskiego pomocnika oceniona została na 90 punktów oceny ogólnej, a koszt tego SBC wynosi ok. 30 tysięcy monet.

FwGqj

Zadania tygodniowe

Natomiast w zadaniach tygodniowych do odblokowania jest karta Team Of The Season Luiza Gustavo, oceniona na 90. Klubowy kolega Cristiano Ronaldo ma na niej wszystkie statystyki ocenione powyżej 80 i idealnie wkomponuje się do niejednego składu z wspomnianą kartą TOTS Moments CR7.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst