Respawn.pl

Finały 6. sezonu Ultraliga Mistrzostw Polski TFT już 6 września

Autor: Krzysztof Sarna

Najlepsi polscy gracze TFT już po raz szósty staną do walki o tytuł mistrza Polski, nagrody z puli 26 000 złotych i awans do rozgrywek wyższego poziomu. Finał zostaną rozegrane na LAN-ie z udziałem publiczności, a samo wydarzenie odbędzie się 6 września o godz. 16:45 w studiu Polsat Games. 

Finały 6. sezonu mistrzostw Polski TFT coraz bliżej

Oprócz 26 000 PLN na najlepszych zawodników czeka także awans do rozgrywek szczebla EMEA czy Golden Spatula Cup, do którego awans zapewni sobie 6 topowych graczy i EMEA Rising Legends, gdzie pojadą zawodnicy z miejscami od 1 do 4. Wysoka lokata w finałach to także automatyczny awans do kolejne edycji mistrzostw Polski w TFT.

W wielkim finale zobaczymy ośmiu zawodników: PMK Stinkyabuser, Z10 Traviscwat, Nevada 34, ANO Schreddin, TG Fifek, PMK Spoti, kubixon i ANO simplywojtek. Podobnie jak w poprzednim sezonie finały zostaną rozegrane w formacie BO6. Zawodnicy rozegrają sześć gier, a uczestnik, który uzyska największą ilość punktów, zostanie mistrzem 6. sezonu Samsung Galaxy Ultraliga Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics. Punkty będą przydzielane na podstawie wyników uzyskiwanych w kolejnych rundach w następujący sposób: 8/7/6/5/4/3/2/1 (8 punktów za miejsce pierwsze, 1 punkt za miejsce ósme).

CZYTAJ TAKŻE: Vegi: Wiem do czego jestem zdolny

Za polski komentarz, który będzie można oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji i Internecie, odpowiadać będą: Maciej “Kezman” Garmacki, Kornel “Eneściak” Wiśniewski, Stan “Stanumysłu” Przybylski i Cezary “BlackFirelce” Cholewski. Transmisja finałów będzie dostępny w języku angielskim na oficjalnym kanale Teamfight Tactics na platformie Twitch.tv, a zrealizują ją: Moira “Meeix”, Dawid “Panda” Nolskog i Mateusz “Alanzq” Jasiński.

Sam finał zostanie rozegrany w studiu Polsat Games, a fani nadal mają szansę wziąć w nim udział. Warto m.in. śledzić profile społecznościowe i streamy influencerów związanych z TFT takich jak BlackFirelce, Kezman, Stan i Erneściak. Informacje na temat tego, jak zdobyć bilety będą na bieżąco publikowane przez twórców biorących udział w zabawie. Start 6 września (środa) o godz. 16:45.