Respawn.pl

Flamez oficjalnie dołącza do Team Vitality!

Autor: Maks Bartosik
Flamez Vitality

Teraz już oficjalnie! Flamez został przed chwilą zaprezentowany jako nowy nabytek zwycięzców Majora – Team Vitality!

O potencjalnej zmianie w Team Vitality zrobiło się głośno kilka dni temu, gdy na jaw wyszły informacje, że francuska organizacja rozważa rozstanie z Dupreehem. W miejsce duńskiej legendy miał zostać sprowadzony Flamez z OG. Kilka godzin temu OG oficjalnie ogłosiło rozstanie z Izraelczykiem, a przed chwilą Team Vitality oficjalnie potwierdziło jego transfer.

FlameZ w Team Vitality zastąpi Dupreeha, który opuści zespół po lekko ponad roku występowania w barwach “Szerszeni“. Duńczyk razem z francuską formacją osiągnął największy sukces w swojej karierze, stając się zawodnikiem z największą liczbą wygraną turniejów rangi Major. Oprócz tego, Dupreeh w barwach Vitality triumfował także podczas szesnastego sezonu ESL Pro League oraz IEM Rio 2023.

Dupreeh nie zawiesza myszki na kołku!

W komunikacie prasowym wydanym przez Vitality, możemy znaleźć kilka słów od Duńczyka w ramach pożegnania z francuską organizacją. Oprócz podziękowań, znajdziemy tam również zapowiedź, że Dupreeh będzie teraz szukał zespołu, który pozwoli mu na wygranie szóstego Majora w karierze i to najbardziej szczególnego, bo w jego rodzinnej Kopenhadze.

Nie wydaje mi się, żebyśmy dotarli do końca drogi z obecnym zespołem, ale szanuję decyzję Vitality i życzę im wszystkiego najlepszego. Nadal czuję, że jestem na szczycie swojej gry i spędzę wakacje na odkrywaniu, jaki powinien być następny rozdział w moim życiu. Oczywiście chciałbym wygrać 6. Major w moim rodzinnym mieście w przyszłym roku, ale wygranie Majora nie jest łatwe i musiałbym znaleźć zespół i organizację, które podzielają moje ambicje, profesjonalizm

Aktualny skład Team Vitality prezentuje się następująco:

  • Francja Mathieu “ZywOo” Herbaut
  • Francja Dan “apEX” Madesclaire
  • Israel Lotan “Spinx” Gilad
  • Dania Emil “Magisk” Reif
  • Israel Shahar “flameZ” Shushan
  • Dania Danny “zonic” Sørensen (trener)