Respawn.pl

Vitality wygrało Majora i teraz zrobi zmianę w składzie?

Autor: Michał Maćkowski

Ciekawe informacje dochodzą z obozu Vitality. Zwycięzca ostatniego Majora CS:GO w historii ma dokonać jednej zmiany w składzie. 

Vitality zapisało się w historii CS:GO jako ostatni zwycięzca najważniejszego turnieju w grze, czyli Majora. To jednak po wygranej w Paryżu i zajęciu drugiego miejsca na finałach BLASTA mało kto się spodziewał, że drużyna zdecyduje się na zmiany. To jednak najnowsze doniesienia mówią, że w międzynarodowej formacji dojdzie do jednej zmiany.

Vitality zmieni jednego zawodnika?

Według informacji podanych przez portal blix.gg, Vitality szykuje zmianę w składzie. Z drużyną pożegnać ma się jeden z najlepszych zawodników w historii gry Peter “dupreeh” Rasmussen, a w jego miejsce ma dołączyć drugi izraelski talent – Shahar “flameZ” Shushan. Na ten moment nie wiemy, dlaczego ma dojść do takiej zmiany, lecz nie wykluczone, że spowodowana jest ona odejściem na emeryturę doświadczonego Duńczyka.

Przeczytaj więcej – Tańsze klucze w CS:GO – powód bardzo oczywisty!

Sytuacja jest na tyle dziwna, że Duńczyk nie ogłosił po Majorze ani do tej pory zakończenia kariery, jednak nieco to sugerował w ostatnich miesiącach. Teraz jednak zmiana w zespole po udanym Majorze i objęciu pierwsze miejsca w najważniejszych światowych rankingach, budzi dość duże zdziwienie wśród fanów.

Jeżeli plotki się potwierdzą, skład Vitality będzie wyglądał następująco:

  • Mathieu “ZywOo” Herbaut
  • Lotan “Spinx” Giladi
  • Emil “Magisk” Reif
  • Dan “apEX” Madesclaire
  • Shahar “flameZ” Shushan
  • Danny “zonic” Sørensen (trener)