Respawn.pl

Fnatic najstarszą drużyną na Blast.TV Major 2023, 9INE w środku stawki!

Autor: Maks Bartosik
9INE

Znamy już pełną listę uczestników Blast.TV Major Paris 2023. A to pozwala nam przyjrzeć się różnym statystykom, w tym statystyce średniego wieku zespołów które powalczą w Paryżu. Jak na tle pozostałych wypada 9INE?

Po tym jak FaZe pokonało Cloud 9 i zagwarantowało sobie udział na Majorze, znamy już pełną listę 24 uczestników. To z kolei pozwala nam przeanalizować drużyny pod kątem różnych statystyk. Jedną z nich jest średnia wieku, której przyjrzał się jeden z użytkowników Reddita o nicku SoundWindPT. 

Fnatic najstarszą drużyną na Majorze

Wynika z niej, że najstarszym zespołem na Blast.tv Major Paris 2023 będzie Fnatic, którego średnia wieku wynosi 26.6. Najstarszym zawodnikiem europejskiej formacji jest Fredrik “roeJ” Jørgensen, który w tym roku skończy 30 lat. Tuż za Fnatic znalazło się ENCE z średnią wieku 26.2. Tutaj średnią mocno podnosi Marco “Snappi” Pfeiffer, który za 2 miesiące skończy 33 lata.

roeJ keita KRIMZ

fot. ESL

Podium zamykają ex-aequo FaZe i Vitality z średnią 26.1. W przypadku Vitality dwóch zawodników ma już “trójkę z przodu” – są to rzecz jasna Dan “apEX” Madesclaire oraz Peter “dupreeh” Rasmussen. Z kolei jeśli chodzi o FaZe, to średnią zdecydowanie podnosi Finn “karrigan” Andersen, który trzy dni temu obchodził 33 urodziny.

Karrigan

Fot. FaZe Clan

Najmłodszy zespół na Blast.tv Major Paris 2023

Natomiast najmłodszą drużyną która weźmie udział w Blast.TV Major Paris 2023 będzie The Mongolz, składające się z byłych zawodników IHC. Średni wiek zawodników z Mongolii to zaledwie 21.3 lat, z czego dwóch graczy ma poniżej 20 lat – Sodbayar “Techno4K” Munkhbold (17) i Baatarkhuu “Bart4k” Batbold (18).

Blisko IHC uplasowało się OG z F1ku w składzie i Monte z Krasnalem. Średnia w OG wynosi 21.6, przy czym F1ku jest najmłodszym graczem w zespole. Natomiast średnia Monte to 21.7,  a najmłodszym zawodnikiem jest Mohammad “BOROS” Malhas.

obraz 2023 02 06 161303104

Fot. Fraglider

Jak wypada 9INE w tej statystyce?

Jeśli chodzi o reprezentantów Polski, to ci uplasowali się mniej-więcej w środku stawki z średnią wieku 23.8. Najstarszym zawodnikiem w składzie 9INE jest oczywiście Wiktor “Mynio” Kruk, który ma na liczniku 27 wiosen. Natomiast najmłodszym graczem “Dziewiątek” jest Kamil “KEi” Pietkun, który 6 kwietnia skończył 22 lata.

Wiek zawodników 9INE:

Wiktor “mynio” Kruk – 27 lat

Kamil “KEi” Pietkun – 22 lata

Kacper “Kylar” Walukiewicz – 23 lata

Krzysztof “Goofy” Górski – 22 lata

Olek “Hades” Miśkiewicz – 23 lata

Piotr “nawrot” Nawrocki (trener) – 25 lat

9INE

Fot. 9INE

Pełną tabelkę możecie zobaczyć na poniższej grafice:

uhBfDIh