Respawn.pl

Formacja Snatchiego i Loorda z dwiema zmianami!

Autor: Maks Bartosik
Snatchie Sprout

W piątek doszło do zmian w składzie Entropiq, w którym występuje Michał “Snatchie” Rudzki, a trenerem jest Mariusz “Loord” Cybulski. Europejska formacja pożegnała się z dwoma zawodnikami.

Na początku lutego czeska organizacja Entropiq ogłosiła zbudowanie nowego składu CS:GO, który zastąpił Nickelbacka i spółkę. Nowy skład został zbudowany wokół zawodników pochodzących z Europy środkowo-wschodniej, a znaleźli się w nim m.in. Michał “Snatchie” Rudzki oraz Mariusz “Loord” Cybulski jako trener.

Europejski skład Entropiq od początku nie radził sobie zbyt dobrze. Na start Snatchie i spółka szybko zakończyli udział w rozgrywkach CCT South Europe Series #3, zajmując miejsca 20-22. Następnie europejska formacja zakończyła 44 sezon ESEA Main na miejscach 17-24, a chwilę później odpadli z kwalifikacji do CCT Central Europe Series #5. W ostatnim tygodniu podopieczni Loorda rozpoczęli zmagania w CCT South Europe Series #4 od wygranej z Endpoint i jak się okazało, był to ostatni mecz rozegrany w dotychczasowym składzie.

W piątek czeska organizacja poinformowała, że żegna się z dwoma zawodnikami. Mowa o Josefie “MoriiSko” Maurencie oraz Rudolfie “Rutk0” Kovalciku. Jak możemy przeczytać w tweecie Entropiq, zmiany przed sezonem wiosennym były pewne. Organizacja zapowiedziała również, że MoriiSko pozostanie z zespołem do końca maja, a Rutk0 znalazł już nową drużynę.

Skład Entropiq prezentuje się obecnie następująco:

  •  Christoph “red” Hinrichs
  •  Michał “snatchie” Rudzki
  •  Filip “AJTT” Dolenský  
  • Mariusz “Loord” Cybulski (trener)
  • Josef “Moriisko” Maurenc (rezerwowy)