Respawn.pl

Snatchie i Loord razem w nowym składzie Entropiq!

Autor: Maks Bartosik
Snatchie

Czeska organizacja Entropiq ogłosiła przed chwilą swój nowy skład. Znalazło się w nim dwóch Polaków – Michał “Snatchie” Rudzki oraz Mariusz “Loord” Cybulski!

Entropiq pozostawało bez głównego składu CS:GO od kilku miesięcy, gdy czeska marka zakończyła współpracę z Foresterem i spółką. Na początku roku dodatkowo z organizacją pożegnał się również dotychczasowy trener, Dmitry “⁠hooch⁠ Bogdanov. Po długich tygodniach w końcu pojawiły się też dobre wieści z obozu czeskiej organizacji, która dzisiaj ogłosiła swój nowy skład CS:GO, w którym znalazł się m.in. snatchie!

CZYTAJ TAKŻE: Permitta bez szans w pierwszym meczu IEM Katowice 2023!

Snatchie i Loord znowu razem

W nowym składzie Entropiq znalazło się przede wszystkim dwóch Polaków. Pierwszy to Michał “snatchie” Rudzki, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Polski snajper rozstał się niedawno z AGO i już wtedy było wiadomo, że jego kolejnym domem będzie europejski skład.

Drugim Polakiem jest Mariusz “Loord” Cybulski, który będzie trenerem nowego składu Entropiq. 35-letni trener ostatnio współpracował z niemieckim zespołem Cowana Gaming, z którym rozstał się wraz z końcem 2022 roku. Loord miał już okazję współpracować z Snatchiem w 2022 roku, gdy obaj Panowie spotkali się w Wiśle Kraków.

W zespole znaleźli się także dwaj Czesi – Josef “Moriisko” Maurenc oraz Filip “AJTT” Dolenský, którzy wcześniej reprezentowali czeski skład Entropiq. Pozostałe dwa miejsca w drużynie przypadły na Słowaka, Rudolfa “Rutk0” Kovalcika (Dark Tigers) oraz Niemca, Christopha “red” Hinrichsa, który ostatnio występował razem z Michałem “OKOLICIOUZ” Głowatym w zespole NLG.

Nowy skład Entropiq prezentuje się następująco:

  •  Josef “Moriisko” Maurenc
  •  Christoph “red” Hinrichs
  •  Michał “snatchie” Rudzki
  •  Rudolf “Rutk0” Kovalčik
  •  Filip “AJTT” Dolenský  
  • Mariusz “Loord” Cybulski (trener)