Respawn.pl

FORZE kontraktuje dwóch nowych graczy!

Autor: Maks Bartosik

Wyjaśniła się przyszłość składu FORZE w CS:GO! Rosyjska organizacja wczoraj poinformowała o zakontraktowaniu dwóch nowych graczy.

O zmianach w FORZE mówiło się od samego początku letniej shuffli transferowej, zwłaszcza po tym, jak na ławce rezerwowych wylądowało aż trzech graczy. Mowa o Jerrym, Zorte i Kradzie, którzy byli dotychczas łączeni z różnymi drużynami, ale ostatecznie dalej pozostają w składzie rosyjskiej organizacji. Natomiast wiemy już, że zmiany będą.

A właściwie, to już do nich doszło. W poniedziałek FORZE poinformowało o ściągnięciu dwóch zawodników. Są to Aleksei “⁠El1an⁠ Gusev, którego można kojarzyć przede wszystkim z występów dla Entropiq oraz Dmitry “⁠sstiNiX⁠ Khlebnikov, który dotychczas występował w mniej znanych rosyjskich drużynach.

W ten sposób w składzie FORZE zostaje już tylko jedno wolne miejsce – te po Kradzie. Na ten moment nie wiadomo jednak, kto miałby zająć pozycję lurkera w rosyjskim zespole. Tak samo nie wiadomo, co dalej z Kradem, Jerrym i Zorte, którzy ciągle szukają nowych drużyn.

Aktualny skład FORZE prezentuje się następująco:

Russia Aleksei “⁠El1an⁠ Gusev
Russia Aleksandr “⁠shalfey⁠ Marenov
Russia Evgeny “⁠r3salt⁠ Frolov
Russia Dmitry “⁠sstiNiX⁠ Khlebnikov

Russia Artem “⁠Fierce⁠ Ivanov (trener)

Russia Vladislav “⁠Krad⁠ Kravchenko (rezerwowy)
Russia Andrey “⁠Jerry⁠ Mekhryakov (rezerwowy)
Russia Aleksandr “⁠zorte⁠ Zagodyrenko (rezerwowy)