Respawn.pl

fr3nd opuszcza Honoris

Autor: Maks Bartosik

Po odejściach z AGO i rozwiązaniu sekcji CS:GO w Wiśle, nadeszła kolej na zmiany w Honoris. Dzisiaj od zespołu odsunięty został Sebastian ‘fr3nd’ Kuśmierz.

20-letni snajper występował w zespole TaZa od lipca zeszłego roku po odejściu z Pompa Team. W barwach Honoris fr3nd wystąpił m.in. w trzech edycjach ESL Mistrzostw Polski, w tym w edycji jesień 2021, którą Honoris zakończyło na drugim miejscu.  W ostatnich miesiącach wyniki TaZa i spółki były dalekie od ideału i zmiany w składzie wydawały się tylko kwestią czasu.

Czytaj także: Loord: Problem w budowaniu drużyny w Polsce pojawia się już na etapie pozyskania IGL-a

Sam zawodnik swoje odejście skomentował na profilu na Twitterze:

Najprawdopodobniej to nie ostatnie zmiany w HONORIS. Uwagę przykuł chociażby skład w jednych z otwartych kwalifikacji, kiedy to Filipa “NEO” Kubskiego zastąpił Kamil “Sobol” Sobolewski. Warto również przypomnieć, że zaledwie miesiąc temu do zespołu dołączył Denis “Grashog” Hristov. Rewolucja kadrowa w zespole trwa, o czym na własnej skórze przekonał się fr3nd. Młody snajper ma teraz czas na szukanie nowej drużyny, z kolei HONORIS musi rozglądać się za snajperem, który zastąpi Kuśmierza.

Obecny skład HONORIS:

  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Filip “NEO” Kubski
  • Kamil “reiko” Cegiełko
  • Denis “Grashog” Hristov