Respawn.pl

Gra wyścigowa za darmo z okazji świąt na EPIC Games Store

Autor: Michał Maćkowski

Drugi dzień promocji na EPIC Games Store wystartował! Tym razem na platformie za darmo można odebrać wysoko ocenianą grę wyścigową. 

EPIC Games Store wczoraj wystartował ze świąteczną promocją, dzięki której rozda między innymi piętnaście gier za darmo. To jednak nie koniec nie wszystko, co przygotowała platforma z okazji świąt. Więcej informacji o promocjach na EPIC’u znajdziecie tutaj.

Gra wyścigowa za darmo na EPIC Games Store

Drugi dzień promocji na EPIC Games Store nie zszokował użytkowników, ale także nie ma na co narzekać. Na platformie przez następne 24 godziny za darmo do swojego konta można przypisać Horizon Chase Turbo, czyli grę wyścigową oddając hołd największym hitom z lat 80 i 90 jak Rush Gear. Gra na platformie posiada ocenę 4,6 na 5.

Mająca swój klimat wyścigówka oferuje także tryb multiplayer poprzez Split Screen, dzięki czemu razem z kolegami możemy zagrać na jednym monitorze. Na dodatek 16-bitowa grafika pozwala poczuć się jak za dawnych dobrych czasów, kiedy na grafikę nie zwracała się szczególnej uwagi.

Już jutro kolejna gra

Horizon Chase Turbo dostępne za darmo na platformie jest do 17 grudnia do godziny 16:59. Minutę później, bo już o 17 poznamy kolejny tytuł, który ponownie będziemy mogli przez 24 godziny odebrać za darmo. Dla przypomnienia, w pierwszym dniu promocji, gracze do swojego konta mogli przypisać Bloons 6TD, czyli wysoko ocenianą grę typu Tower Defense.