Respawn.pl

Gra z serii LEGO dostępna za darmo na EPIC Games Store

Autor: Michał Maćkowski
LEGO

Kolejny dzien promocji na EPIC Games Store wystartował. Tym razem platforma za darmo udostępniła jedną z produkcji należących do serii LEGO. 

Świąteczna promocja od EPIC Games Store zaczyna się rozkręcać, bo po wczorajszym ogłoszeniu za darmo jednej z lepszych edycji Wolfensteina, przyszła pora na grę z serii LEGO. Za darmo platforma udostępniła bowiem LEGO® Builder’s Journey.

LEGO® Builder’s Journey za darmo!

Kolejny fajny tytuł pojawił się za darmo na EPIC Games Store. Tak naprawdę z każdym dniem promocja na platformie się rozkręca i tym razem również otrzymaliśmy znany i wysoko oceniany tytuł.  Siódmy dzień promocji przyniósł nam grę z serii LEGO, a dokładnie Builder’s Journey.

Tytuł stworzony przez studio Light Brick Studio i wydany przez LEGO Games w 2021 roku, oceniony jest na 7,9 przez krytyków. Ta część z serii gier LEGO wymaga eksperymentowania i rozwiązania niezależnych od siebie łamigłówek, jednocześnie zanurzając się w dobrze nam znany świat klocków. Niestety nie jest to gra fabularna z otwartym światem, do czego przyzwyczaiły nas tytuły z tej serii. Grę za darmo możecie odebrać tutaj.

Promocja trwa nadal

Promocja od EPIC Games Store trwa dopiero siódmy dzień, co oznacza, że platforma rozda jeszcze osiem gier całkowicie za darmo. Więcej informacji nie tylko o darmowych grach, ale i innych świątecznych promocjach, które aktualnie trwają na platformie, przeczytacie tutaj.