Respawn.pl

Gracz Arsenalu otrzymał VAC’a w Counter-Strike 2

Autor: Michał Maćkowski
Gabriel Jesus, Arsenalu

Do niecodziennej sytuacji doszło u jednego z zawodników piłkarskiego Arsenalu. Gabriel Jesus poinformował, że otrzymał VAC’a w Counter-Strike 2.

Zawodnik Arsenalu z banem w Counter-Strike 2

Dzisiejszy poranek dla zawodnika Arsenalu nie zaczął się najlepiej. Wszystko przez otrzymanego VAC’a w Counter-Strike, który jak twierdzi piłkarz, jest niesłuszny. Zawodnik oznaczył oficjalny profil gry na platformie X (kiedyś Twitter) i na ten moment nie wiele zadziało się w tym temacie.

Sprawa bardzo szybko rozeszła się wśród społeczności Counter-Strike i na chwilę pisania tego artykułu, wpis brazylijskiego piłkarza widziało ponad milion osób. Na wpis odpowiedzieli profesjonalni zawodnicy, którzy poprosili także Valve o reakcje. Nie znana jest aktualnie przyczyna otrzymania bana przez reprezentanta Arsenalu, jednak nie wykluczone, że mógł to być błąd anti-cheata.

Przeczytaj więcej – Wiemy ile Valve zarobiło na skrzynkach z Counter-Strike w 2023 roku!

Od otrzymania blokady minęło już dwa dni, jednak nie wykluczone, że niedługo dowiemy się nieco więcej o całej zaistniałej sytuacji. Nie ma co ukrywać, że anti-cheat średni działający w nowej wersji gry, sprawiał już graczom jak i deweloperom nieco problemów. Zdarzało się bowiem, że gracze otrzymywali niesłuszne bany przez błąd gry, które były spowodowane instalacją najnowszych sterowników do AMD.