Respawn.pl

Gracze krytykują okładkę EA Sports FC – “To FIFA czy Simsy?”

Autor: Maks Bartosik
EA Sports FC

Po prezentacji okładki EA Sports FC, w sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy na temat jej prezencji. Gracze zdecydowanie nie są zadowoleni z tego, jak zaprojektowana została okładka nowej serii od EA.

W poniedziałek EA rozpoczęło ujawnianie pierwszych szczegółów dotyczących swojej nowej gry piłkarskiej – EA Sports FC. Na początek dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądać okładka nadchodzącej gry z nowej serii, która ma być kontynuacją FIFA. W tym roku kanadyjska firma zaskoczyła i zdecydowała się na umieszczenie na okładce nie jednego zawodnika, a wielu. Wśród nich są m.in. Vinicius Junior, Jude Bellingham, Pele, Ronaldinho czy nawet reprezentantki kobiecego futbolu. Dla przypomnienia, okładkę możecie zobaczyć poniżej:

Nowa okładka EA Sports FC nie spodobała się jednak sporej części graczy. Niektórzy widzą w niej sporo podobieństwa do warunków graficznych, jakie oferowały nam starsze konsole, z kolei inni uważają, że okładce EA FC bliżej jest do Simsów…

Gracze zwracają też uwagę na to, jak prezentują się piłkarze na tej okładce. Widać tam zdecydowanie, że EA nie przyłożyło się do tego elementu, co idealnie pokazują przykłady m.in. Ronaldinho czy Bukayo Saki.

Trzeba przyznać, że faktycznie okładka EA Sports FC nie prezentuje się najlepiej. Miejmy jednak nadzieję, że grafika w samej grze będzie prezentować się zdecydowanie lepiej…