Respawn.pl

Granie aktualnie w CS:GO nie zwiększa szans na udział w testach Counter-Strike 2

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Oficjalny profil na Counter-Strike na Twitterze zdementował ważną informację na temat limitowanych testów Counter-Strike 2. Granie aktualnie w CS:GO nie zwiększa szans na otrzymanie dostępu. 

Limitowane testy dla Counter-Strike 2 trwają w najlepsze, jednak nie każdy ma dostęp do nowej wersji gry. Wśród społeczności pojawiła się informacja, że gdy nasza aktywność na oficjalnych serwerach jest większa, to znacznie zwiększamy sobie szansę otrzymania bety CS 2. Tak jednak nie jest.

Liczy się czas przed testami Counter-Strike 2

Liczba graczy CS:GO znacznie rosła w ostatnich dniach, bowiem wśród społeczności pojawiła się niesprawdzona informacja. Podobno gracze, którzy grali w CS:GO więcej po rozpoczęciu testów Counter-Strike 2, mieli większe szanse na otrzymanie dostępu do testów nowej wersji. Sprawę postanowił skomentować oficjalny profil gry na Twitterze, który zdementował informację.

Faktycznie czas spędzony w CS:GO ma znaczenie przy rozdawaniu dostępu do testów, ale tylko i wyłącznie przed ich rozpoczęciem. Dlatego też gracze, którzy spędzają wiele czasu w jeszcze aktualnej wersji, często także w bezczynności, nie mają większych szans na otrzymanie dostępu do testów Counter-Strike 2.

Nowy rekord gry zawyżony? 

Co ciekawe, CS:GO pobił ostatnio swój rekord graczy, którzy w jednym momencie znajdowali się w grze. Najprawdopodobniej rekord spowodowany był właśnie tą informacją. Teraz wielu graczom, którzy chcą przetestować nową wersję gry, zalecamy czekanie i liczenie na szczęście. Więcej o ostatnim rekordzie przeczytacie tutaj.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce