Respawn.pl

Strona główna » GRID Legends z nowym dodatkiem fabularnym i legendarnymi pojazdami

GRID Legends z nowym dodatkiem fabularnym i legendarnymi pojazdami

Autor: Krzysztof Sarna

Codemasters i EA wydali dziś nowe rozszerzenie fabularne do GRID Legends – Droga do Chwały Ravenwest. Dodatek rzuca światło na historię Ravenwest, okrytej złą sławą drużyny GRID World Series i odkrywa, zasłużyli sobie na swoją skandaliczną reputację w 11 nowych tematycznych Doświadczeniach Fabularnych. 

Gracze otrzymają również cztery nowe, klasyczny pojazdy, którymi będą pędzić przez zaktualizowane tory, w tym przez skąpane w słońcu, zdradliwe Miami. Trzecie rozszerzenie serii skupia się na asie Ravenwest Motorsport – Nathanie McKane, jednym z głównych bohaterów trybu fabularnego “Driven to Glory – Walka o Chwałę”. Gracze będą mogli doświadczyć historii od momentu powstania Ravenwest, śledząc wydarzenia, które doprowadził zespół szczyt i przyczyniły się do zdobycia piątego z rzędu mistrzostwa GRID World Series.

CZYTAJ TAKŻE: W piątek startuje sprzedaż ostatniej puli biletów na IEM Katowice 2023

Cztery nowe maszyny to jedne z najbardziej ikonicznych i kultowych samochodów – BMW 320 Turbo Group 5, 1967 Chevrolet Corvette, 1971 Plymouth GTX, 1967 Ford Mustang Fastback – które prezentują ewolucję i klimat Ravenwest. Oprócz czterech nowych wariantów toru w Miami, do istniejących tras dodano także rampy i strefy Boost. Rozszerzenie prezentuje również trzy nowe, zawodowe wydarzenia sponsorowane oraz mnóstwo ikon, malowań karoserii i banerów do wykorzystania w grze.

Ścigany wyrzutami sumienia, kierowany oczekiwaniami rodziny i krytyką ze strony mediów. Nowe DLC daje możliwość poznania historii antagonisty serii GRID Legends. Jego styl jazdy i zasady ‘nie brać jeńców’ oraz ‘wygrać za wszelką cenę’ kryją w sobie więcej niż można się spodziewać – powiedział Paul Lovell, Senior Games Designer w Codemasters. – Zapraszamy graczy do zagłębienia się w historię jednej z najciekawszych i najbardziej kontrowersyjnych postaci w uniwersum GRID, zwalczającej konkurencję i zapewniającej sukces Ravenwest bez względu na cenę – kontynuował.

Nowy pakiet Droga do Chwały Ravenwest do GRID Legends jest dostępny do nabycia już dziś na konsolach Xbox Series X | S i PlayStation 5, jak również na PlayStation 4, Xbox One i PC. Posiadacze Deluxe Edition otrzymają natychmiastowy dostęp do tej aktualizacji i mogą zaprosić znajomych do gry zupełnie za darmo.

Trailer prezentuje się następująco: