Respawn.pl

Strona główna » W piątek startuje sprzedaż ostatniej puli biletów na IEM Katowice 2023

W piątek startuje sprzedaż ostatniej puli biletów na IEM Katowice 2023

Autor: Krzysztof Sarna

IEM Katowice 2023 zaczyna powoli się do nas zbliżać. Już jutro odbędzie się sprzedaż ostatniej, trzeciej puli biletów na to wydarzenie. Później nie będzie już możliwości zakupu wejściówek z oficjalnego źródła. Tak więc warto, by osoby, które chcą odwiedzić to wydarzenie, a nie mają jeszcze w zanadrzu “kuponów wstępu” nie przeszły obojętnie wobec tego zagadnienia. 

Za nami już dwie pule sprzedaży biletów na IEM Katowice 2023. Owe bilety zawsze cieszyły się sporym zainteresowaniem i nie inaczej jest w tym przypadku. Powrót po pandemii koronawirusa czy obecność IEM Expo sprawiły, że wydarzenie w sercu Górnego Śląska ponownie zgromadzi dziesiątki tysięcy osób. 

CZYTAJ TAKŻE: Retro koszulki reprezentacji Polski zawitały do FIFA 23

III pula biletów – co, gdzie, kiedy i jak?

Jak już zdążyliśmy zaznaczyć, trzecia pula biletów jest jednocześnie ostatnią. Sprzedaż rozpocznie się w ten piątek, 18 listopada, czyli jutro! Początek zaplanowano na godzinę 15:00. 

Wszystkie szczegóły, takie jak ceny i kategorie biletów znajdziecie na oficjalnej tronie ESL Gaming poświęconej właśnie katowickim zmaganiom. Dostaniecie się do niej, klikając tutaj