Respawn.pl

Grupy BLAST Premier Fall ujawnione! Poznaliśmy rywali F1KA

Autor: Aleksander Kurcoń

BLAST Premier Fall Group 2022 zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy ujawnili podział na grupy. OG wylądowało w grupie A.

Przypomnijmy, że jesienno-zimowy sezon BLASTA rozpoczyna się już 19 sierpnia. Faza grupowa potrwa do 28 sierpnia, a z niej awansuje sześć zespołów. Zagrają one BLAST Premier Fall Final, a to stanowi z kolei przepustkę do BLAST Premier World Final 2022. Warto więc się sprężyć i awansować przynajmniej na zimowe finały, które odbędą się w listopadzie na LAN-ie w Kopenhadze.

Czytaj także: Co czeka CS:GO na 10 urodziny?

Jakie więc są te grupy? Nas najbardziej interesuje pierwsza, w której wylądowało OG z Maciejem “F1KU” Miklasem na pokładzie. Zespół zagra z degsterem, który pomógł organizacji podczas letniej edycji BLASTA. Wówczas OG dotarło do play-offów. Tym razem liczymy na podobny wynik. W grupie ekipa F1KA zmierzy się z Vitality, NIP-em i Astralis. Biorąc pod uwagę ranking HLTV OG trafiło do bardzo trudnej grupy, bowiem Astralis i Vitality to 3. i 4. najwyżej rozstawiona drużyna na turnieju.

Pozostałe grupy? Z pewnością grupa B wzbudza zainteresowanie z powodu obecności Natus Vincere, G2 i Liquid. Complexity zaś wydaje się chłopcem do bicia. W grupie C podobną rolę zapewne przybiorą gracze Evil Geniuses, którzy będą rywalizowali z BIG, Heroic i FaZe.

Podział na grupy:

Grupa A: Grupa B: Grupa C:
mini flag icon of European Union OG mini flag icon of Ukraine Natus Vincere mini flag icon of European Union FaZe
mini flag icon of France Vitality mini flag icon of European Union G2 mini flag icon of Denmark Heroic
mini flag icon of Denmark Astralis mini flag icon of United States of America Liquid mini flag icon of Germany BIG
mini flag icon of Sweden NIP mini flag icon of United States of America Complexity mini flag icon of United States of America Evil Geniuses