Respawn.pl

H4RR3 definitywnie zakończył swoją przygodę z Dignitas

Autor: Michał Maćkowski
Dignitas

To już koniec Harisa “⁠H4RR3⁠” Hadzica w barwach Dignitas. Oficjalnie 23-letniemu zawodnikowi zakończył się kontrakt z amerykańską organizacją, przez co może już spokojnie poszukiwać nowej drużyny. 

Początkiem marca Haris “H4RR3” Hadzic został przesunięty na ławkę rezerwową Dignitas. Nie było w tym nic dziwnego, bowiem drużyna przebiła się do najlepszej trzydziestki światowego rankingu HLTV, ale zawodnik indywidualnie nie radził sobie zbyt dobrze. Dlatego zespół postanowił przeprowadzić zmianę, na której ucierpiał Norweg, bowiem jego miejsce zajął doświadczony Jonas ⁠Lekr0⁠ Olofsson.

23-letniego zawodnika mogliśmy oglądać pod barwami Dignitas przez pięć miesięcy. Podczas tej przygody udało mu się dla amerykańskiej organizacji zagrać oficjalnie 62 mapy, które sumując zakończył ze słabym ratingiem wynoszącym 0.95.

Co ciekawe Norweg był jednym z dwóch zawodników, którzy w składzie zajęli miejsce legendarnych graczy – Christophera “⁠GeT_RiGhT⁠ Alesunda oraz Richarda ⁠Xizt⁠” Landströma. Odbudowa legendarnego składu Ninjas in Pyjamas nie była jednak udana.

Zawodnik za pośrednictwem swojego Twittera poinformował, że jest już gotowy na poszukiwanie nowej drużyny – “Od dzisiaj nie mam już kontraktu z Dignitas, co oznacza, że jestem gotowy na znalezienie nowego domu!

Aktualny skład Dignitas wygląda następująco:

  • Adam “friberg” Friberg
  • Patrik “f0rest” Lindberg
  • Håkon “hallzerk” Fjærli
  • Ludvig “Heap” Alonso
  • Jonas “Lekr0” Olofsson
  • Halvor “⁠vENdetta⁠” Gulestøl (trener)