Respawn.pl

hades i Dycha rozpoczynają zmagania w Gamers Without Borders 2021. ENCE na inauguracje podejmie mousesports!

Autor: Marcin Kapusta

Już dzisiaj rozpoczynają się batalie w charytatywnym turnieju Gamers Without Borders 2021. Na serwerze zamelduje się m.in. ENCE z Pawłem “Dychą” Dychą i Olkiem “hadesem” Miśkiewiczem na pokładzie!

Organizatorzy ogłosili szczegóły wydarzenia w przeddzień jego startu. Uczestnicy będą walczyć o szczytny cel, ponieważ zainkasowane pieniądze przeznaczą na dowolny cel charytatywny. Misją tegorocznej edycji jest dystrybucja szczepionek na COVID-19 do słabo rozwiniętych krajów świata.

Wróćmy do rozgrywek, ponieważ już dzisiaj rozpoczną się starcia w fazie grupowej. Na pierwszy ogień idzie zbiór A, w którym znalazły się MIBR, mousesports, Ninjas in Pyjamas oraz ENCE eSports. O 13:30 ekipa Nicolaia “dev1ce’a” Reedtza podejmie Brazylijczyków, czyli niedawnych mistrzów pierwszego turnieju RMR w regionie Ameryki Południowej. Większym faworytem jest oczywiście skandynawska paczka, okupująca szóstą lokatę w światowym rankingu HLTV. Niespełna cztery godziny później będzie nam dane oglądać poczynania ENCE eSports, którego częścią są Paweł “Dycha” Dycha oraz Olek “hades” Miśkiewicz. Zespół dwóch Polaków zawalczy z triumfatorami trzeciego sezonu Flashpointa z mousesports. W międzynarodowym pojedynku to “Myszy” są bardziej faworyzowane. Nie możemy jednak zapominać, że reprezentanci fińskiej organizacji z nowym snajperem prezentują się wybornie, o czym świadczy m.in. niedzielne zwycięstwo w europejskich finałach FunSpark ULTI.

Harmonogram dzisiejszych spotkań w ramach Gamers Without Borders 2021 prezentuje się następująco:

  • 13:30 | 🇸🇪 NiP vs MIBR 🇧🇷 – BO3 | [Transmisja]
  • 16:45 | 🇪🇺 ENCE eSports vs mousesports 🇪🇺 – BO3 | [Transmisja]