Respawn.pl

HEN1 ląduje na ławce rezerwowych MIBR

Autor: Krzysztof Sarna

Nie kończą się transferowe przenosiny na scenie Counter-Strike’a. Wszystkie formacje zbroją się na zabój i nie ma się czemu dziwić. W tym przypadku skupimy się na Brazylii. Henrique “HEN1” Teles został przeniesiony na ławkę rezerwowych MIBR.

HEN1 na rezerwie Made In Brazil

Organizacja wywodząca się z Kraju Kawy zmienia przed zbliżającymi się rozgrywkami. Świetnym zobrazowaniem tego stanu rzeczy jest posiadanie w składzie tylko trzech aktywnych graczy.

Jednemu z braci Teles nie zabrakło zbyt wiele do tego, by spędzić w MIBR rok. Snajper dołączył dokładnie 10 sierpnia ubiegłego roku. Czy jednak udało się coś szczególnego zdobyć? Otóż nie. Nie można jednak powiedzieć, że szło mu źle, ponieważ jego rating na 240 mapach to 1.21. Kiedy jednak zwrócimy uwagę już na występy offline w starciu z międzynarodową konkurencją, jego wyniki spadły do oceny 1.04 na 46 arenach. 

CZYTAJ TAKŻE: Modernizuj ile chcesz – recenzja klawiatury Cooler Master CK720

Powiedzieliśmy dopiero co, że MIBR w tym okresie nie wygrało niczego szczególnego, aczkolwiek wyróżnić można mistrzostwo CCT Central Europe Series 1, trzykrotne wygranie ESL Challenger w północnej Ameryce, a także CCT North America Series #4. O wszystkim jednak przesądził brak międzynarodowego sukcesu. 

Aktualny skład MIBR prezentuje się następująco:

  • Raphael “exit” Lacerda
  • Breno “brnz4n” Poletto
  • Felipe “insani” Yuji
  • Bruno “BIT” Fukuda Lima