Respawn.pl

HEN1 i Felps znowu razem! Imperial kompletuje swój skład CS:GO!

Autor: Maks Bartosik

Na brazylijskiej scenie CS:GO znowu zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą transferów, na które zdecydowało się Imperial!

Imperial podczas kończącej się już shuffli transferowej straciło dwóch zawodników. Najpierw z zespołem pożegnał się Fallen, o którego biła się cała brazylijska scena. Snajper dołączył ostatecznie do FURIA, a w jego ślady poszedł także Chelo, który również dołączył do najlepszej formacji z kraju kawy.

Po tych odejściach, w składzie Imperial pozostawała tylko trójka graczy – Vini, Boltz oraz JOTA. Zastanawiano się, kim brazylijska organizacja uzupełni swój skład i czy w grę wchodzi zakontraktowanie Dropa i Saffeego, którzy rozstali się z FURIA. Teraz już wiemy, że tak się nie stanie.

Czwórka z Immortals znowu razem!

Imperial ogłosiło zakontraktowanie dwóch zawodników, których wszyscy fani CS:GO doskonale znają. Mowa o HEN1m i Felpsie, dwóch weteranach brazylijskiej sceny. Obaj Panowie mieli już okazję ze sobą występować choćby w barwach Immortals, jednak w ostatnich latach ich drogi rozeszły się. Felps ostatnio występował w Fluxo, natomiast HEN1 reprezentował barwy MiBR.

Rolę prowadzącego w Imperial objął VINI, który przejmie pałeczkę po Fallenie.

Dołączenie Felpsa i HEN1ego do Imperial oznacza, że w tym momencie w brazylijskim zespole jest aż czterech przedstawicieli dawnego składu Immortals z 2016 roku. Oprócz wspomnianej dwójki, w tamtym zespole byli również Boltz oraz zakk, ten drugi jako pełniący rolę trenera.

Skład Imperial prezentuje się następująco:

  • Ricardo “boltz” Prass
  • Vinicius “VINI” Figueiredo
  • Jhonatan “JOTA” Wilian
  • Henrique “HEN1” Teles
  • João “felps” Vasconcellos
  • Rafael “zakk” Fernandes (trener)