Respawn.pl

Heroic kontra Na’Vi – czy s1mple i spółka zatrzymają rozpędzonych Duńczyków?

Autor: Krzysztof Sarna

Heroic to aktualny lider światowego rankingu HLTV. Wraz z każdym kolejnym meczem nie cichną pytania, czy to właśnie ta drużyna zdoła zatrzymać coraz bardziej rozpędzających się Duńczyków. Nie inaczej jest w przypadku niedzieli na BLAST Premier Fall Groups. Tym razem formację ze Skandynawii będzie próbowało zatrzymać Na’Vi.

Czy Na’Vi pokona Heroic?

Właśnie takie pytanie zadawać sobie może sporo osób przed dzisiejszym meczem, który został zaplanowany na godzinę 15:00. Wydaje się, że Duńczycy naprawdę sobie wszystko poukładali i już od dłuższego czasu przejawia chęć dominacji. W popołudniowym finale górnej drabinki grupy B Jakob “jabbi” Nygaard i jego kompani mierzyć się będą z mocno przetasowanym składem Natus Vincere. Organizacja z Ukrainy pokonała w pierwszym meczu Astralis, ale potrzebowała do tego trzech map. W bieżącym roku będzie to już czwarte starcie tych ekip. Dotychczas dwukrotnie triumfowali Duńczycy, ale musimy wziąć pod uwagę, że obecnie Na’Vi ma już inne zestawienie i wspomniany bilans nie powinien mieć zbyt wielkiego przełożenia. 

CZYTAJ TAKŻE: Przemyślana skrzynka? Recenzja obudowy Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2

Niedziela okazuje się nieco spokojniejsza, ponieważ dziś będziemy świadkami tylko dwóch pojedynków. Na godzinę 18:30 zaplanowano finał dolnej drabinki grupy B, w której mierzyć się będą reprezentanci BIG oraz Astralis. Sprawdzimy zatem, której ekipie na lepsze wyszły zmiany w składzie podczas wakacyjnej przerwy. Oczywiście po jednej stronie serwera zamelduje się Polak, Mateusz “mantuu” Wilczewski, który będzie rozpalał serca Biało-Czerwonych kibiców. 

Harmonogram niedzielnych spotkań BLAST Premier Fall Groups prezentuje się następująco:

15:00 | Heroic vs. Natus Vincere – BO3

18:30 | BIG vs. Astralis – BO3

Oba te spotkania będzie można obejrzeć wraz z polskim komentarzem na oficjalnym kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego na Twitchu. Dostać się do niego można klikając tutaj.