Respawn.pl

Heroic pewnie ogrywa Na’Vi na BLAST Premier Fall Groups

Autor: Krzysztof Sarna

Jeszcze przed spotkaniem sami zadawaliśmy pytanie, czy Natus Vincere zdoła powstrzymać Heroic. Jak się w praktyce okazało – nie zdołało. Ba! Nawet nie było blisko. Heroic na ten moment jest poza zasięgiem, przynajmniej jeśli chodzi o grupę B BLAST Premier Fall Groups.

Heroic w finale grupy B BLAST Premier Fall Groups

W przypadku dzisiejszych zawodów Oleksandr “s1mple” Kostyliev i jego koledzy wyrazili chęć gry na Mirage’u. Rozpoczęli oni od gry w ataku i wygrali pojedynek na pistolety, ale z szybką odpowiedzią przyszli Duńczycy, którzy prowadzili po chwili 4:1. Punktowało jeszcze Natus Vincere, ale to względnie nie zmieniło zbyt wiele, ponieważ organizacja z Ukrainy przegrała pierwszą część do sześciu. Chwilę później wymiana trzech punktów za dwa na korzyść formacji ze Skandynawii w żaden sposób nie pomogła Na’Vi, które przegrywało już 8:12, a po upływie czasu uległo do dziewięciu. 

CZYTAJ TAKŻE: Patti dołącza do ECSTATIC

Na Inferno z kolei podopieczni Richarda “Xizta” Landströma prezentowali się nie tylko ambitnie, ale i wyśmienicie. Prowadzenie 14:4 tylko tę tezę potwierdza. Niemało też brakło, by jednak doszło do wypadku przy pracy, ponieważ Na’Vi nie odpuściło do samego końca i zmniejszyło straty tylko do pięciu punktów (10:15). W ostateczności do dogrywki nie doszło. 

Heroic 2:0 Natus Vincere – Mirage 16:9, Inferno 16:10

Duńczycy czekają już na rywala w finale grupy B. Będzie nim zwycięzca konsolidacyjnego finału tj. Natus Vincere kontra zwycięzca meczu BIG vs. Astralis.