Respawn.pl

Patti dołącza do ECSTATIC

Autor: Krzysztof Sarna

Kolejna formacja może pochwalić się faktem, że jest już w komplecie. W niedzielę 25. siła świata oficjalnie poinformowała o dołączeniu piątego zawodnika. Patrick “Patti” Larsen stał się pełnoprawnym graczem ECSTATIC. Tak więc organizacja nie odchodzi od duńskiego składu. 

Patti nowym prowadzącym ECSTATIC

Luka w duńskiej organizacji powstała dokładnie dzisiaj, za sprawą pojawienia się na scenie M80. Do tej ekipy powędrował też Marcus “maNkz” Kjeldsen. Co prawda dziś oficjalnie, ale władze drużyn z pewnością o ruchach kadrowych wiedziały wcześniej. Z tego też powodu ekipa ze Skandynawii musiała wypełnić pustkę powstałą po 25-latku i postawiła na Pattiego. 

Larsen może pochwalić się przeszłością w Astralis Talent. Duńczyk spędził w akademii Astralis prawie rok i w tym czasie sięgnął po mistrzostwo CCT North Europe Series #4 wygrywając z GamerLegion w wielkim finale czy Y-Games PRO Series. Nie tylko sukcesy na arenie międzynarodowej, ale również krajowej. Patti dwukrotnie wygrał Dust2.dk Ligaen – sezon 22 i 23. 

CZYTAJ TAKŻE: Przemyślana skrzynka? Recenzja obudowy Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2

Zawodnik ze Skandynawii trzymał równy poziom przez cały bieżący rok, wypracowując średni rating 1.03. ECSTATIC aktualnie zajmuje 25. miejsce w światowym rankingu HLTV. W ostatnim okresie ekipa ta dotarła do finału CCT Online Finals #1, ale musiała w nim uznać wyższość FORZE Esports. 

Skład ECSTATIC prezentuje się następująco:

  • Jonas “⁠Queenix⁠” Dideriksen
  • Tobias “⁠kraghen⁠” Kragh Jensen
  • Jason “⁠salazar⁠” Salazar
  • Magnus “⁠Nodios⁠” Olsen
  • Patrick “⁠Patti⁠” Larsen