Respawn.pl

High League 3 zakończone przedwcześnie; Powodem bójka kibiców na hali!

Autor: Michał Maćkowski
High League

Wczorajsza gala High League 3 była na ustach wszystkich fanów gal freak fight’u w Polsce, jednak nie ze względu na emocjonujące pojedynki. Gala przedwcześnie musiała zostać zakończona, ze względu na bójki kibiców, którzy znaleźli się na Ergo Arena. 

Takiego zakończenia trzeciej gali High League nikt się chyba nie spodziewał. Niespodziewanie ostatnia walka w Ergo Arena została anulowana, ze względów bezpieczeństwa, która naruszyli kibice piłkarscy Lechii Gdańsk oraz Elany Toruń.

Dlaczego High League 3 zostało przerwane? 

Wczorajsza gala High League na pewno przejdzie do historii i to nie ze względu na ciekawe pojedynki. Według internautów i kibiców na trybunach, walki które wczoraj mieliśmy okazję oglądać, nie były zbyt udane i dla wielu po prostu nudne. Nie brakuje oczywiście także głosów, że najciekawszą rywalizację mogliśmy oglądać na trybunach.

Przeczytaj więcej – Japczan proponuje ciekawego rywala dla pashabiceps na kolejną walkę w klatce!

Osiem z dziewięciu pojedynków na High League 3 odbyło się prawidłowo, jednak całej gali nie udało się dokończyć. Tuż przed walką wieczoru między Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem a Denisem “Bad Boy’em” Załęckim zawody zostały przerwane. Powód? Bardzo nietypowy jak na gale freak fight’u, bo na trybunach rozpoczęły się bijatyki pseudokibiców.

Malik Montana zmuszony był poinformować kibiców przed odbiornikami i znajdujących się na trybunach, że walka wieczoru niestety się nie odbędzie ze względów bezpieczeństwa. Powodem były bijatyki najprawdopodobniej między pseudokibicami piłkarskich drużyn Lechii Gdańsk i Elany Toruń, które co ciekawe, można było przewidzieć, co sugerują internauci.

Na samej gali musieli pojawić sie policjanci, a dokładnie szturmowy oddział policji, który musiał zabezpieczyć miejsce organizowania gali i uspokoić oraz złapać pseudokibiców, którzy rozpoczęli bójki na Ergo Arena. Jak wiemy od internautów, w jednym momencie wszyscy byli wypraszani z gali, przez co nawet przeprowadzane wywiady musiały zostać przerwane.

Gala High League 3 do zapomnienia

Trzecia gala High League na pewno nie będzie zaliczona do udanych pod względem emocji dostarczonych przez walki. Wedlug internautów i kibiców na trybunach, walki były nudne i najciekawszą rozrywką na tej gali była właśnie bójka pseudokibiców na trybunach. Malik Montana poinformował, że walka wieczoru pomiędzy Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem a Denisem “Bad Boy’em” Załęckim odbędzie się poza areną i transmitowana będzię na żywo na jednej z platform streamingowych.