Respawn.pl

Japczan proponuje ciekawego rywala dla pashabiceps na kolejną walkę w klatce!

Autor: Michał Maćkowski
pashabiceps

Wielu kibiców czeka na kolejny występ Jarosława “pashabicepsa” Jarząbkowskiego w klatce! Znany streamer i także zawodnik MMA – Jakub “Japczan” Piotrowicz, zaproponował ciekawego rywala dla polskiego bicepsa, do której jednak najprawdopodobniej nie dojdzie. 

Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski zaliczył udany debiut w sztukach walki, gdzie na gali High League 2 pokonał jednego z członków grupy WK –  Michała “OwcaWK” Owczarzaka. Były profesjonalny zawodnik CS:GO miał szansę wystąpić na wczorajszej gali High League, która zakończyła się przedwcześnie. Papito jednak ze względu na organizację dnia dziecka w rodzinnym mieście Nasielsku, postanowił zrezygnować z walki i poczekać na kolejne gale.

pashabiceps kontra Dawid Załęcki?

Każdy fan Jarosława “pashabicepsa” Jarząbkowkiego na świecie chciałby zobaczyć go po raz drugi w klatce i najprawdopodobniej w niedalekiej przyszłości do tego dojdzie. Jednak ciekawą propozycję rywala dla Jarka zaproponował Jakub “Japczan” Piotrowicz, znany streamer i także zawodnik MMA. Japczan uważa, że godnym rywalem dla samego papito będzie Dawid Załęcki.

Kim jest Dawid Załęcki?

Dawid Załęcki, czyli ojciec Denisa “Bad Boy” Załęckiego wczoraj pierwszy raz pokazał się na gali MMA w ramach High League, gdzie już po pierwszej rundzie pokonał Alana Kwiecińskiego. Ojciec Denisa Załęckiego posiada bogate doświadczenie jako streetfighter. Co jednak ważne,  do walki z pashabiceps najprawdopodobniej nie dojdzie, bowiem były gracz Virtus.pro oczekuje rywala z pozytywnym wizerunkiem i takiego, który nie robi niepotrzebnych dymów.