Respawn.pl

HIT! IZAK JUŻ DZIŚ WYSTĄPI W HEJTPARKU

Autor: Krzysztof Sarna
Izak

Jeśli nie macie planów na czwartkowy wieczór, to już je macie! Na Kanale Sportowym zawieje dziś esportowym akcentem, ponieważ w Hejt Parku zagości nie kto inny, jak Piotr “Izak” Skowyrski. Trudno jest kryć ekscytację, kiedy to takiego programu zawita jedna z ikon polskiego esportu.

Kanału Sportowego specjalnie przedstawiać nie musimy. KS zna praktycznie każdy, kto nie interesuje się nawet sportem tradycyjnym, ponieważ w Hejt Parkach gości wielu celebrytów czy gwiazd. Jeśli mówimy o esporcie, to Izak nie będzie pierwszym uczestnikiem kultowego programu. Warto dodać, że sama idea ma już ponad dwa lata, ponieważ pierwszy HP został wyemitowany 6 marca 2020 roku. 

Hejt Park to program, który odbywa się w czasie rzeczywistym i jest transmitowany na platformie YouTube. Zazwyczaj udział w nim bierze jedna osoba, aczkolwiek nie ma co do tego żadnej reguły, ponieważ czasami w studiu możemy ujrzeć nawet po cztery persony. W przedsięwzięciu pytania nie tylko są zadawane przez prowadzących, ale także poprzez użytkowników czatu z YT oraz widzów z pomocą infolinii. Po raz ostatni, bo 29 stycznia w HP ujrzeliśmy Jarosława “pashęBicepsa” Jarząbkowskiego, który był w ogniu pytań Michała Pola i Macieja Turskiego. Warto z tego miejsca przypomnieć, że nie zabrakło tematu o rozpadzie Virtus.pro. Gracz EMERITOS BANDITOS rozwinął ten temat, a więcej przeczytać o nim możecie tutaj.

CZYTAJ TAKŻE: Kasix trzeci miesiąc z rzędu nie ma sobie równych na Twitchu!

Ponadto w Hejt Parku udział wzięli Filip “NEO” Kubski wraz z Michałem “Carmaciem” Blicharzem, Łukasz “PUKI STYLE” Zygmunciak wspólnie z Pawłem “dELORDEM” Szablą czy też Olimpia “komedyja” Cichosz, której wtórował Stanisław Stokłosa. Na HP w Kanale Sportowym jednak się nie kończy, ponieważ w połowie lutego miała miejsce transmisja poświęcona 10-leciu Intel Extreme Masters. Do tego na KS możemy uświadczyć odcinków, które są jednocześnie raportami z e-boiska. 

Natomiast dziś do grona tych osób dołączy doskonale wszystkim znany Izak. Bezsprzecznie to jedna z tych person, bez których dzisiejszy esport nie wyglądałby tak samo. 34-latek to już wręcz ikona polskiego sportu elektronicznego. Reprezentanta EMERITOS BANDITOS możemy nazwać jednocześnie człowiekiem orkiestrą, ponieważ ten nie ogranicza się do streamowania na Twitchu, ale jest także komentatorem – nie tylko CS:GO, bo przecież skomentował na początku lutego galę HIGH League 2.

Lubię sobie czasem pogadać, a w takim gronie to czysta przyjemność! Jutro jestem na Kanale Sportowym – zakomunikował w środę za pośrednictwem swojego Twittera Skowyrski. 

Dzisiejszy program zostanie poprowadzony przez tych samych dziennikarzy, co w przypadku pashyBicepsa. Tak więc w studiu pojawią się Michał Pol oraz Maciej Turski. Początek czwartkowego Hejt Parku zaplanowano na godzinę 20:00. 

Program zostanie wyemitowany w tym miejscu: