Respawn.pl

Strona główna » HIT! SNAX REZERWOWYM VITALITY NA IEM ROAD TO RIO

HIT! SNAX REZERWOWYM VITALITY NA IEM ROAD TO RIO

Autor: Krzysztof Sarna

Coraz mniej czasu zostało do rozpoczęcia się turnieju IEM Road To Rio. To bardzo ważne wydarzenie, ponieważ wyłoni wszystkich uczestników Majora w Brazylii. Dla polskiej społeczności pojawiła się ciekawa, a zarazem zadowalająca informacja. Janusz “Snax” Pogorzelski został rezerwowym graczem Teamu Vitality.

Dokładnie 4 października rozpoczną się zmagania obu grup w ramach IEM Road to Rio RMR. Aż 32 drużyny, w tym największe światowe marki walczyć będą o awans na imprezę wspieraną przez Valve. Na placu boju nie będzie zbyt wielu Polaków, bowiem w akcji ujrzymy zaledwie trzech. Jednakże szansa jest na czterech, a to za sprawą ławki rezerwowych. Zmiennikiem Teamu Vitality został Snax.

CZYTAJ TAKŻE: BACZNOŚĆ! CO JEST? DZINOLD ZAWALCZY NA FAME MMA 16

Dla Pogorzelskiego to z pewnością niemałe wyróżnienie. Czy jednak powinniśmy być zdziwieni takim stanem rzeczy? Oczywiście, że nie! Zwycięzca EMS One Katowice 2014 ze świetnej strony zaprezentował się na początku czerwca bieżącego roku, kiedy to pełnił funkcję zmiennika w ENCE. Wówczas z fińską organizacją, u boku Olka “hadesa” Miśkiewicza i Pawła “dychy” Dychy dotarł do finału IEM Dallas. 

fot. pro.eslgaming.com/tour/csgo/rio/team/vitality/

Tak więc jest to bardzo fajna informacja, jednakże nie wiąże się ona na ten moment z niczym więcej, jak po prostu ogłoszeniem i gotowością Snaxa do wejścia na serwer i walki o awans na Majora w stolicy Brazylii. W przypadku ewentualnych problemów związanych czy to z wizami, czy chorobami czy też jeszcze innymi sprawami – wówczas to Polak stanie się “Pszczołą”.

CZYTAJ TAKŻE: IEM KATOWICE 2023! WRACA EXPO, BILETY, DATA

Na zbliżającym się turnieju RMR w aktywnych składach podziwiać będziemy trzech graczy znad Wisły. Mowa tu o reprezentancie Benched Heroes, a więc Michale “MICHU” Müllerze, Filipie “TudsoNie” przywdziewającego trykot Fantasy oraz Macieju “F1KU” Miklasie, który rywalizuje pod banderą OG Esports.