Respawn.pl

Strona główna » BACZNOŚĆ! CO JEST? DZINOLD ZAWALCZY NA FAME MMA 16

BACZNOŚĆ! CO JEST? DZINOLD ZAWALCZY NA FAME MMA 16

Autor: Krzysztof Sarna

To już trzeci dzień odkrywania kart w kontekście gali FAME MMA 16. Po raz kolejny zadowoleni będą fani gamingu, streamingu oraz Twitcha. Już w listopadzie w klatce swarzędzkiej organizacji ujrzymy kolejnego debiutanta. Tym będzie Dawid “Dzinold” Rzeźnik.

Jeszcze w tym roku będziemy świadkami szesnastej odsłony gali FAME MMA. Z pewnością możemy spodziewać się bardzo mocnej i zasięgowej obsady, co zresztą potwierdziła pierwsza z ogłoszonych walk. Bezsprzecznie atmosferę podkręcą członkowie ekipy YFL. Wczoraj przecież zapowiedziany został Patryk “Bandura” Bandurski. Dziś natomiast został przedstawiony jego świetny kolega, a zarazem drugi z członków kanału Bungee – Dzinold.

CZYTAJ TAKŻE: IEM KATOWICE 2023! WRACA EXPO, BILETY, DATA

Raczej mało kto zaprzeczy, że w ostatnim czasie naprawdę słyszymy sporo o Bandurze, jak i Dzinoldzie. Panowie w minionych miesiącach zdecydowanie nie próżnowali i dali o sobie znać szerokiej publiczności za sprawą streamów IRL na Twitchu. Na przełomie maja i czerwca wielu z nas posługiwało się frazą: “BOOOKS! STOPPP! BACZNOŚĆ KU**A CO JEST?”. I o ile pierwsze dwa słowa zapoczątkował Bandura, tak druga część była wykrzykiwana właśnie przez Dzinolda. 

Panowie w dobry sposób spędzają ze sobą czas, dostarczając jednocześnie sporej ilości rozrywki widzom. Do tego doszedł kanał Bungee na platformie YouTube. W niecałe trzy miesiące Bandurski i Rzeźnik zainkasowali 204 tysiące subskrypcji. Jedenaście opublikowanych filmów zostało łącznie obejrzane 4 400 000 razy. 

CZYTAJ TAKŻE: WIELKI WYCIEK GTA VI! JEST NAWET GAMEPLAY, ŻEŃSKA POSTAĆ I WIELE INNYCH

Na tę chwilę jeszcze nie wiadomo z kim przyjdzie zmierzyć się Dzinoldowi w klatce FAME MMA. Długo jednak na oficjalne poznanie jego przeciwnika czekać nie będziemy.

Gala FAME MMA 16 odbędzie się w sobotę, 5 listopada w Arenie Gliwice. Z kolei pierwsza konferencja przed tym wydarzeniem została zaplanowana już na nadchodzący poniedziałek, 26 września. Jej początek przewidziany jest na godz. 20:00. To właśnie wtedy dowiemy się o wszystkich szczegółach i detalach zbliżającej się, szesnastej odsłony wydarzenia.

Karta walk gali FAME MMA 16 na ten moment prezentuje się następująco:

  • Marcin Dubiel vs. Mateusz “Tromba” Trąbka
  • Patryk “Bandura” Bandurski vs. TBA
  • Dawid “MrDzinold” Rześnik vs. TBA