Respawn.pl

HIT w ESEA Intermediate! EMERITOS BANDITOS zagra z młodym PGE Turowem Zgorzelec [AKTUALIZACJA]

Autor: Krzysztof Sarna

AKTUALIZACJA: Mecz został przeniesiony na nadchodzący poniedziałek, 16 maja. Przed tym spotkaniem “Emeryci” zmierzą się z EGN- 12 maja.

Takie spotkania jak to nadchodzące nie zdarzają się zbyt często! We wtorkowy wieczór w ESEA Intermediate dojdzie do prawdziwego hitu, a jednocześnie polskich derbów. EMERITOS BANDITOS stoczy kolejne spotkanie, a oponentem będzie młodsze PGE Turów Zgorzelec. 

Przed EMERITOS BANDITOS piąty mecz w 41. sezonie ESEA Intermediate. Polacy powalczą dziś o wyjście na dodatni bilans, wszak ostatnie spotkania nie poszły po myśli Piotra “Izaka” Skowyrskiego i jego kolegów. Dziś jednak stawką będzie nie tylko zwycięstwo, ale coś więcej. Mowa tu o wielkiej sławie i honorze, wszak polskie derby to coś większego od zwykłego pojedynku.

“Emerytowani” bardzo dobrze rozpoczęli 41. odsłonę ESEA Intermediate, a to za sprawą dwóch zwycięstw. Wydawać by się mogło, że kultowy zespół pójdzie za ciosem i będzie na swoje konto zapisywał kolejne triumfy, ale dwa kolejne mecze pokazały, że tak łatwo nie będzie. EB uległo McDonaldsFans i LDN i tym samym wyrównało status na 2-2. 

CZYTAJ TAKŻE: Konto Nitra na Twitterze zniknęło, ale ten po chwili wrócił w wielkim stylu

Natomiast organizacja z Dolnego Śląska po czterech potyczkach może pochwalić się naprawdę korzystnym bilansem, ponieważ mowa tu o trzech zwycięstwach i tylko jednej porażce. Co prawda jedna z wygranych została przyznana po walkowerze, aczkolwiek na tę chwilę stawia to ekipę ze Zgorzelca na lepszym miejscu w ogólnym zestawieniu. 

Początek zawodów zaplanowany został na godzinę 20:00. Areną wieczornych zawodów będzie Dust2, na którym Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i jego koledzy mieli okazję rozegrać już mecz, ale musieli na nim uznać wyższość LDN. Z kolei dla młodych “Turów” będzie to pierwszy raz na lokacji snajperów w 41. sezonie ESEA Intermediate. 

20:00 | EMERITOS BANDITOS vs. PGE Turów Zgorzelec – Dust2 [Transmisja]

Wszystkie statystki, informacje oraz wyniki odnośnie występów “Emerytów” w 41. sezonie ESEA Intermediate znajdziecie pod tym odnośnikiem.